h حالت فوق‌العاده در تمامی فرودگاه‌های آمریکا اعلام شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حالت فوق‌العاده در تمامی فرودگاه‌های آمریکا اعلام شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حالت فوق‌العاده در تمامی فرودگاه‌های آمریکا اعلام شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حالت فوق‌العاده در تمامی فرودگاه‌های آمریکا اعلام شد

حالت فوق‌العاده در تمامی فرودگاه‌های آمریکا اعلام شد

منابع خبری از اعلام حالت فوق العاده در همه فرودگاه های آمریکا خبر می‌دهند.

منابع خبری از اعلام حالت فوق العاده در همه فرودگاه های آمریکا خبر می‌دهند.

با افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه های سراسر آمریکا، نیروهای امنیتی مسلح، تیم های ضربت و یگان های ویژه به فرودگاه ها اعزام شده اند.

پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی ان بی سی نیوز روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: با اطمینان فزاینده اطلاعات آمریکا مبنی بر دخالت داعش در حملات تروریستی فرودگاه استانبول ترکیه، مقامات آمریکا تدابیر امنیتی در فرودگاه های آمریکا را افزایش داده اند.

در این گزارش آمده است: دستگاه اطلاعاتی آمریکا هر لحظه اطمینان بیشتری پیدا می کند که حمله به فرودگاه استانبول کار داعش بوده است و به همین علت، مقامات واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه های این کشور هستند؛ برخی از مقامات آمریکایی نگران وجود حملات مشابه ای به خاطر همزمانی تعطیلات چهارم ژوئیه با تعطیلات ماه رمضان هستند و برخی دیگر می خواهند با نمایش آشکار قدرت خود، به مسافران اطمینان بخشند. داعش به طور مشخص، خواستار حملات بیشتری علیه غرب در طول ماه رمضان شده است - مقدس ترین روز این ماه، «شب قدر» است که از دوم ژوئیه شروع و پنجم ژوئیه تمام می شود.

مقامات آمریکا نگرانند پس از ناکامی های داعش در میدان نبرد در سوریه و عراق، این گروه تروریستی بیش از هر زمان دیگر، مصمم به انجام حملات تروریستی در داخل آمریکا شود.

ان بی سی نیوز در ادامه می افزاید: سازمان تأمین امنیت حمل و نقل آمریکا، تدابیر امنیتی در فرودگاه های عمده آمریکا را افزایش داده است، فرودگاه هایی مانند جان اف کندی و لاگاردیا در نیویورک و آتلانتا هارتسفیلد-جکسون.

برخی منابع پلیس به ان بی سی نیوز گفتند نیروهای امنیتی مسلح، تیم های ضربت و یگان های ویژه به فرودگاه ها اعزام شده اند. / تسنیم

10 تیر 1395