h مشاور ارشد نتانیاهو به اتهام فساد محاکمه می شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشاور ارشد نتانیاهو به اتهام فساد محاکمه می شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشاور ارشد نتانیاهو به اتهام فساد محاکمه می شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشاور ارشد نتانیاهو به اتهام فساد محاکمه می شود

مشاور ارشد نتانیاهو به اتهام فساد محاکمه می شود

اداره تحقیقات مرکزی پلیس رژیم صهیونیستی دستور محاکمه "فرح لیرنر" یکی از مشاوران ارشد بنیامین نتانیاهو به اتهام فساد مالی، کلاهبرداری و دریافت رشوه را صادر کرد.

به نقل از رسانه‌های صهیونیستی، تحقیقات از مشاور بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بنابر درخواست مشاور قضایی پلیس اسرائیل و پس از مشکوک شدن به فعالیت‌های لیرنر در رابطه با سوء استفاده از موقعیت شغلی و دریافت رشوه در ماه ژوئن سال گذشته آغاز شد.

پلیس می‌گوید طی تحقیقات دلایل و مدارک زیادی بدست آمده که ثابت می کرد مشاور نتانیاهو با سوء استفاده از موقعیت شغلی، اطلاعاتی که برای عموم ممنوع بوده را در اختیار برخی نزدیکان خود که با آنها روابط تجاری داشته، قرار داده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، پلیس رژیم صهیونیستی تمامی اسناد و مداک بدست آمده را به منظور بحث و بررسی نهایی و صدور حکم مناسب در اختیار شعبه جرایم اقتصادی وابسته به دادستانی کل اسرائیل قرار داده است. / مشرق نیوز

9 تیر 1395