h معاون سابق وزارت خارجه: برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاون سابق وزارت خارجه: برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاون سابق وزارت خارجه: برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاون سابق وزارت خارجه: برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست

معاون سابق وزارت خارجه: برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست

حسین امیرعبداللهیان معاون سابق عربی و آفریقای وزارت خارجه و مشاور وزیر امور خارجه با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: تحولات پنج سال اخیر منطقه و تحرکات رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری برای ویرانی کشورهای منطقه علیرغم تحمیل هزینه‌های فراوان در نهایت جایگاه مقاومت را بیش از پیش برجسته‌تر، تقویت و تحکیم کرد.

وی با بیان اینکه روز قدس تجلی نقطه اوج مقاومت است، افزود: امروز محور مقاومت در فلسطین و لبنان و منطقه، تعیین‌کننده‌ترین نقش را در کمک به ثبات و امنیت منطقه بر عهده دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون سابق عربی و آفریقای وزارت خارجه ادامه داد: حزب‌الله لبنان با کمک به مردم، ارتش و حکومت سوریه اجازه نداد که تروریست‌ها آینده سوریه را رقم بزنند و خواسته‌های رژیم نامشروع صهیونیستی را محقق سازند.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: صهیونیست‌ها دشمن کشورهای اسلامی بشمار می‌روند و برقراری رابطه با تل‌آویو خطاست.

وی با تاکید بر اینکه برخی کشورها نیز که روابط پنهان با تل‌آویو دارند در نهایت قربانی این خطای راهبردی خویش خواهند شد، عنوان کرد: امروز تروریسم تکفیری و رژیم نامشروع صهیونیستی دو لبه یک قیچی و در خدمت نظام سلطه‌اند.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: تهران به حمایت قوی خود از محور مقاومت ادامه خواهد داد و آن را امری حیاتی برای صلح و ثبات و امنیت منطقه و مقابله با جاه‌طلبی‌های دو روی سکه تروریسم و صهیونیسم می‌داند. / مشرق نیوز

9 تیر 1395