h حمید سوریان: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمید سوریان: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمید سوریان: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمید سوریان: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است

حمید سوریان: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان گفت: آسیب‌دیدگی گردنم یک درد قدیمی است که باز هم تحریک و حاد شده است.

حمید سوریان در خصوص مصدومیتش از ناحیه گردن اظهار داشت: مصدومیت همیشه در ورزش وجود دارد و یک آسیب‌دیدگی کهنه داشتم که تشدید شد و متاسفانه تمرین وزنه‌زدن 2 روز اخیرم را تحت شعاع قرار داد.

وی افزود: امیدوارم از روزهای آینده به شرایط تمرینی بازگردم و با باقی نفرات تمرین کنم، البته پیگیر کارهای پزشکی درمانم هستم و آسیب‌دیدگی حاد نیست و درد قدیمی است که بار دیگر تحریک شده و این روزها حاد شده است.

دارنده 7 مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک در پاسخ به این سوال که آیا مردم نگران شرایط سوریان باشند یا خیر، خاطرنشان کرد: مشکل خاصی نیست و چنین مصدومیت‌هایی جزو اتفاقاتی است که در ورزش وجود دارد و جزو آسیب‌دیدگی‌هایی بوده که همراه تمرین رخ می‌دهد.

سوریان در خصوص آخرین شرایط تمریناتش نیز عنوان کرد: روزهای خوبی را بعد از کسب سهمیه المپیک پشت سر گذاشتیم و چند مرحله اردویی را به خوبی رد کردیم. شرایط من متفاوت است و چون دیرتر سهمیه گرفتم و شرایط بدنی من افت کرده بود کمی دیرتر به آمادگی رسیدم ولی اکنون شرایطم بهتر است و در 45 روز آینده شرایط بهتر نیز می‌شود و امیدوارم مردم دعا کنند تا مثل المپیک قبل بازهم موفق باشیم. / مشرق نیوز

8 تیر 1395