h بارش باران در هفت استان کشور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بارش باران در هفت استان کشور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بارش باران در هفت استان کشور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بارش باران در هفت استان کشور

بارش باران در هفت استان کشور

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شاهد بارش باران در هفت استان کشور خواهیم بود.

معصومه احمدی در مورد آخرین وضعیت جوی کشور گفت:  در استان های تهران، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و نواحی شمالی خراسان رضوی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب شاهد بارش باران ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.

وی گفت: همچنین در بخشهایی از ارتفاعات مرکزی کشورمان از جمله استان های یزد و اصفهان نیز بارش بسیار ضعیف و پراکنده را خواهیم داشت.

وی افزود: در مناطق شرقی کشور هم وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود به ویژه در بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی که می تواند خیزش گرد و خاک، کاهش دید و کیفیت هوا را بدنبال داشته باشد.

کارشناس هواشناسی ، سواحل دریای عمان و تنگه هرمز را مواج و متلاطم پیش بینی کرد و گفت: در بخش هایی از جنوب غرب کشور استان هایی مانند ایلام و خوزستان آسمانی غبارآلود خواهند داشت.

احمدی گفت: از روز سه شنبه تا پایان هفته هم بیشتر مناطق کشور با روند افزایش نسبی دما مواجه خواهند بود.

وی افزود: در تهران نیز در 24 ساعت آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر شاهد رشد ابر خواهیم بود که احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود و دما در گرمترین زمان به حدود 35 درجه می رسد. / مشرق نیوز

7 تیر 1395