h آیا خبر استخدام در آموزش و پرورش صحت دارد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیا خبر استخدام در آموزش و پرورش صحت دارد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیا خبر استخدام در آموزش و پرورش صحت دارد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیا خبر استخدام در آموزش و پرورش صحت دارد؟

آیا خبر استخدام در آموزش و پرورش صحت دارد؟

معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر استخدام در آموزش و پرورش صحت ندارد.

رسول پاپایی معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر استخدام در آموزش و پرورش صحت ندارد.

وی تصریح کرد: این قبیل اخبار غیر رسمی و نادرست و اطلاعیه های جعلی از سوی کلاهبرداران و افراد شیاد و سودجو طراحی و اعلام هرگونه شماره حساب در این گونه خبرها به منظور کلاهبرداری از جویندگان کار طراحی شده و با همین هدف در فضای مجازی منتشر می شود.

پاپایی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش اطلاعیه های خود را تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه و رسانه های رسمی کشور به سمع و نظر عموم می رساند، از مخاطبان این وزارتخانه خواست با هوشیاری فریب افراد سودجو را نخورده و از واریز هرگونه وجهی به شماره حساب های اعلام شده در این قبیل اخبار، پرهیز کنند. / مشرق نیوز

7 تیر 1395