h درگیری شب گذشته سپاه و اشرار وابسته به ضدانقلاب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری شب گذشته سپاه و اشرار وابسته به ضدانقلاب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری شب گذشته سپاه و اشرار وابسته به ضدانقلاب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری شب گذشته سپاه و اشرار وابسته به ضدانقلاب

درگیری شب گذشته سپاه و اشرار وابسته به ضدانقلاب

5 تن از اشرار مسلح وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب از جمله 2 فرمانده آنها در درگیری شب گذشته با سپاه در شمالغرب به هلاکت رسیدند.

به نقل از سپاه‌نیوز، روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای به بیان جزئیاتی از عملیات شب گذشته این نیرو با اشرار ضدانقلاب در شمالغرب کشور پرداخت.

در این بیانیه آمده است: در درگیری شب گذشته رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) با اشرار مسلح وابسته با گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه مرزی سروآباد و منطقه عمومی مهاباد 5 تن از مزدوران استکبار جهانی از جمله «آرش منبری» و «شورش منبری» از فرماندهان اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

این اطلاعیه می‌افزاید« در این درگیری علاوه بر هلاکت اشرار مسلح مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و امکانات از آنان به دست آمد. روابط عمومی نیروی زمینی سپاه همچنین تأکید کرده است: در این عملیات موفق، رزمندگان اسلام هیچ گونه آسیبی را متحمل نشده‌اند. / مشرق نیوز

6 تیر 1395