h نگار جواهریان به عنوان سفیر معرفی شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نگار جواهریان به عنوان سفیر معرفی شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نگار جواهریان به عنوان سفیر معرفی شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نگار جواهریان به عنوان سفیر معرفی شد!

نگار جواهریان به عنوان سفیر معرفی شد!

نگار جواهریان به عنوان سفیر انجمن حمایت از کودکان کار معرفی شد.

در مراسم افطاری انجمن حمایت از کودکان کار که با حضور جمعی از هنرمندان سینمایی و ورزشکاران کشور از جمله پوریا پورسرخ، الهام پاوه نژاد، پرستو صالحی، آزاده زارعی، بهنوش بختیاری، میترا حجار، امیر غفارمنش، یزدان فتوحی و آرش برهانی برگزار شد، نگار جواهریان، به عنوان سفیر انجمن معرفی شد و از وی خواسته شد تا ظرفیت های جامعه هنری کشور را برای لغو کار کودکان بیش از گذشته فعال کند.

فرزانه بنی هاشمی نژاد مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان کار در این مراسم گفت: هنرمندان همواره در کنار فعالان اجتماعی بوده اند و ما همچنان معتقدیم که ظرفیت های بسیاری در حوزه هنر، برای تعیین آسیب و اصلاح رویکردهای اجتماعی وجود دارد و از هنرمندان خواست که درباره واقعیت های کار کودک بیشتر بدانند و ظرفیت های مردمی را در این مسیر جذب کنند.انجمن حمایت از کودکان کار ۱۴ سال پیش فعالیت خود را در راستای حمایت از کودکان کار و آسیب دیده آغاز کرد و در حال حاضر ۴ مرکز در شهر تهران و یک مرکز در شهر بم دارد که به ۸۰۰ کودک کار خدمات آموزشی، مددکاری، بهداشت و تغذیه ارائه می کند. / خبرآنلاین

3 تیر 1395