h باشگاه استقلال یک میلیون دلار جریمه می شود! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

باشگاه استقلال یک میلیون دلار جریمه می شود!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,باشگاه استقلال یک میلیون دلار جریمه می شود!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,باشگاه استقلال یک میلیون دلار جریمه می شود!

باشگاه استقلال یک میلیون دلار جریمه می شود!

مدیر شرکت لی‌نینگ در خاورمیانه گفت: در صورتی که باشگاه استقلال قراردادش را با ما فسخ کند باید یک میلیون دلار خسارت وارد شده به ما را پرداخت کند.

قدرت‌الله شجاع در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها قراردادشان را با شرکت لنینگ فسخ کرده‌اند، اظهار داشت: من هم به صورت شفاهی این موضوع را شنیده‌ام البته در جریان کامل امور نیستم چراکه به صورت کتبی متنی را در اختیار ما قرار نداده‌اند.

وی ادامه داد: اگر این اتفاق رخ دهد بسیار جالب است چرا که ما پیراهن‌های این تیم را هم آماده‌ کرده‌ایم و مبلغی حدود یک میلیون دلار هزینه شده است. چگونه آنها می‌خواهند هم اکنون قراردادشان را فسخ کنند؟! اگر بخواهند این کار را انجام دهند باید هزینه کامل صورت گرفته را پرداخت کنند. بعد هر کاری که دوست داشتند انجام دهند.

مدیر شرکت لی‌نینگ در خاورمیانه خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم استقلالی‌ها این کار را انجام دهند چرا که هیچ گاه یک باشگاه حرفه‌ای دست به چنین کاری نمی‌زند. ما با آنها قرارداد بسته‌ایم و آنها هم باید به تعهدات خود پایبند باشند. / مشرق نیوز

2 تیر 1395