h وزیرکشور اصلاحات: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن حمایت می کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وزیرکشور اصلاحات: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن حمایت می کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وزیرکشور اصلاحات: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن حمایت می کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وزیرکشور اصلاحات: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن حمایت می کرد

وزیرکشور اصلاحات: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن حمایت می کرد

موسوی لاری گفت:اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن تعریف و حمایت می کرد و همچنین مورد حمایت تندروهای جمهوری خواهان و لابی صیهونیست ها در آمریکا قرار می گرفت.

دو مقطع در تاریخ انقلاب برجسته است که متأسفانه ظهور و حدوث آن اتفاقات، حاصل بی بصیرتی خواص و قرار گرفتن آنها در جبهه باطل و روی گردانی از حق و حقیقت می باشد.

یکی فتنه 78 و آن حوادث تأثر برانگیزش و دیگری فتنه 88 و آن وقایع تأسف برانگیزش می باشد، که در این دو فتنه عظیم و از پیش طراحی شده ردپای پرجسته ی بسیاری از خواص مشهود و محسوس است. از جمله سید عبدالواحد موسوی لاری که در این امتحان بزرگ به عنوان یکی از خواص جامعه کارنامه مردودی را از خود به جا گذاشتند.

موسوی لاری عضو مجمع روحانیون مبارز یکی از عمده‌ترین تشکل‌های سیاسی که عملکرد سیاهی در فتنه 88 داشت، محسوب می‌شود . این گروه سیاسی که موسوی لاری یکی از اعضای اصلی آن به حساب می آید، به رغم تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر پیگیری اعتراضات از طریق مجاری قانونی، لزوم پایبندی به قانون اساسی، عدم اردو کشی خیابانی و… نظام را متهم به تقلب در رأی مردم کردند و با فراخوان مردم به سطح خیابان‌ها و در پی آن کشتار ده‌ها نفر قصد داشتند نظام را به سمت سراشیبی سقوط هدایت کنند !

نقش موسوی لاری در 2 فتنه بزرگ بر همگان اشکار است از طرفی هر نوع اقدام خرابکارانه ای بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در این سال ها رغم خورده است رد پایی از این شخصیت به چشم میخورد  ، حال اینکه شخصی با این پرونده سیاه و با توجه به اینکه از هر فرصتی برای حمله به برخی نهادها و فتنه انگیزی استفاده کرده است وخود از شرورترین دشمنان نظام است  ، صاحبان این انقلاب و دلسوزان نظام را شرورترین دشمنان نظام میخواند بسیار مضحک وخنده دار است.

پ.ن: موسوی لاری: شرورترین دشمنان نظام مخالف برجام هستند

وزیر اسبق کشور گفت: اگر برجام رخدادی منفی بود نتانیاهو از آن تعریف و حمایت می کرد و همچنین مورد حمایت تندروهای جمهوری خواهان و لابی صیهونیست ها در آمریکا قرار می گرفت.

وی تصریح کرد از یک سو همه دلسوزان نظام آن را اقدامی مثبت می دانند و از طرف دیگر شرورترین دشمنان نظام مخالف برجام هستند. خود این نکته، معیاری برای عاقلانه بودن پذیرش برجام است.

آقای موسوی لاری اگر برای شما مخالفت یا عدم مخالفت یک صهیونیست و دشمنان ایران عزیزمان ملاک است باید دلیل مخالفت نتانیاهو را در نصیحتی از خداوند و آیه ای از قرآن کریم که  حرف حق ناطق است پاسخگو باشم که که خداوند در آیه 120سوره بقره میفرماید)) هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد ، ( تا به طور کامل ، تسلیم خواسته های آنها شوی ، و ) از آیین ( تحریف یافته ) آنان ، پیروی کنی. بگو: «هدایت ، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی ، بعد از آنکه آگاه شده ای ، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.))

حال در جایی که بیان خود این نکته از طرف شخصی چون شما  دلیلی برای حق بودن  مخالفت با برجام می باشد. برجامی که جز یک خسارت محض نبوده ودرس عبرتی است برای آیندگان که نمیتوان به امریکا اعتماد کرد.

آنچه مشخص است از دیدگاه مقام معظم ولایت، مذاکره با امریکا و قبول برجام تاکنون هیچ نتیجۀ مثبتی برای کشور نداشته است. رهبری به صراحت می‌فرمایند که هرچه تاکنون بوده روی کاغذ بوده است و نتیجه این شده که ما به همۀ تعهدات خود عمل کرده‌ایم، اما دشمن فقط دشمنی کرده است و از انجام تعهدات خود سر باز زده است و این یعنی خسارت محض. مشکل برخی از دوستان که فکر می‌کنند برجام دستاوردی برای کشور داشته است و بعضاً حتی آن را مورد تأیید رهبر معظم انقلاب می‌دانند، این است که خودشان مستقیماً فرمایشات مقام معظم رهبری را دنبال نمی‌کنند. / راه دانا

2 تیر 1395