h مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد به 91 روز حبس محکوم شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد به 91 روز حبس محکوم شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد به 91 روز حبس محکوم شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد به 91 روز حبس محکوم شد!

مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد به 91 روز حبس محکوم شد!

احمدی نژاد در حالی بقایی را به سمت "معاون پشتیبانی و امور اجرایی" خود منصوب کرده است که وی با قرار کفالت آزاد شده است. جوانفکر نیز که سمت " مشاور رسانه ای " را به خود اختصاص داده، هفته گذشته به 91 روز حبس محکوم شد.

دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به چند تن از یاران خود پست داد و برای آن‌ها احکامی جداگانه صادر کرد. احمدی نژاد در احکامی جداگانه آقایان جوانفکر، شیخ الاسلامی و بقایی را به عنوان مشاور رسانه ای، مسئول دفتر و معاون پشتیبانی و امور اجرایی خود برگزید.

در ماه‌های اخیر فعالیت‌های احمدی‌نژاد رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته است. گویا وی پس از سفرهای متعدد در چند ماه گذشته، اکنون با این احکام جدید می‌خواهد بگوید که عزمش را برای شرکت در انتخابات جزم کرده است. فعالیت‌های رسانه‌ای یاران رئیس جمهور سابق در فضاهای مجازی نیز به شدت گسترش یافته است. احمدی نژاد در حالی بقایی را به سمت "معاون پشتیبانی و امور اجرایی" خود منصوب کرده است که وی با قرار کفالت آزاد شده است. جوانفکر نیز که سمت " مشاور رسانه ای " را به خود اختصاص داده، هفته گذشته به 91 روز حبس محکوم شد.

*** علی اکبر جوانفکر طی حکمی از سوی دکتر احمدی نژاد به عنوان مشاور امور رسانه ای رئیس دولت های نهم و دهم منصوب شد.

متن این حکم به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای علی اکبر جوانفکر با سلام و احترام ، نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند، جناب عالی را به عنوان مشاور امور رسانه ای خود بر می گزینم. امیدوارم با توکل به خداوند منان و یاری جستن از عنایات حضرت ولی عصر (عج) موفق باشید. *** عبدالرضا شیخ الاسلامی به عنوان مسئول دفتر احمدی نژاد منصوب شد. متن این حکم به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی با سلام و احترام ، نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند ، جناب عالی را به عنوان مسئول دفتر خود بر می گزینم. امیدوارم با توکل بر خداوند منان و یاری جستن از عنایات حضرت ولی عصر (عج) موفق باشید. *** محمود احمدی نژاد با صدور حکمی ، مهندس حمید بقایی را به سمت معاون پشتیبانی و امور اجرایی دفتر رئیس جمهور دوره های نهم و دهم منصوب کرد. متن حکم صادره به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای حمید بقایی نظر به تعهد و توانمندی و تجارب جناب عالی ، به موجب این حکم به سمت معاون پشتیبانی و امور اجرایی دفتر رئیس جمهور دوره نهم و دهم منصوب می شوید. امید است با اتکاء به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق باشید.

/ مشرق نیوز

2 تیر 1395