h حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به دفتر آیت الله شیخ عیسی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به دفتر آیت الله شیخ عیسی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به دفتر آیت الله شیخ عیسی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به دفتر آیت الله شیخ عیسی

حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به دفتر آیت الله شیخ عیسی

نیروهای امنیتی آل خلیفه عصر امروز( سه شنبه) با حمله به دفتر آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان آن کشور، به آن خسارت زدند.

نیروهای بحرین مسلح به انواع تجهیزات، با محاصره و حمله به دفتر آیت الله عیسی قاسم درهای ورودی آن را شکستند. نیروهای امنیتی با حمله به این دفتر در منطقه کرانه غربی شهر منامه پایتخت بحرین به بازرسی از اتاق ها و آپارتمانهای طبقات فوقانی آن پرداختند که محل سکونت مردم و تعدادی از طلاب علوم دینی است.

وزارت کشور بحرین دیروز اعلام کرد، تابعیت «شیخ عیسی احمد قاسم» را به اتهام تبلیغ طائفی‌گری و فتنه‌انگیزی در بحرین لغو کرده است. این وزارتخانه اعلام کرد: عیسی قاسم از طریق منبر و خطبه، در جهت منافع کشورهای خارجی و در خدمت طائفی‌گری و خشونت اقدام کرده است.

به دنبال اعلام خبر لغو تابعیت شیخ قاسم صدها تن از مردم ساکن مناطق مختلف بحرین دراعتراض به این اقدام به خیابان ها ریختند. جمعی ازعلما و اندیشمندان بحرینی نیز درگفت و گو با شبکه خبری العالم، این اقدام رژیم آل خلیفه را نژادپرستانه توصیف کرده و خواستار برخورد جامعه بین المللی با آن شدند. / مشرق نیوز

2 تیر 1395