h آیا گودرزی برکنار شده است؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیا گودرزی برکنار شده است؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیا گودرزی برکنار شده است؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیا گودرزی برکنار شده است؟

آیا گودرزی برکنار شده است؟

وزارت ورزش و جوانان اخبار مبنی بر جابه‌جایی در این وزارتخانه را تکذیب کرد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اخبار برخی رسانه‌ها درخصوص جابه‌جایی در این وزارتخانه واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

«در آستانه کمتر از 45 روز تا بازی‌های المپیک و متعاقب آن رقابت‌های پارالمپیک ریو و هم زمان با دیدار و ضیافت افطار ریاست جمهوری با ورزشکاران، اخبار کذب برخی رسانه‌ها مبنی بر تغییر وزیر ورزش و جوانان، جای سوال و تعجب فراوان دارد.

ریاست محترم جمهور هم در مراسم افطار با دکتر گودرزی و ورزشکاران و قهرمانان حاضر در بازی‌های المپیک و پارالمپیک با قدردانی از مجموعه تلاش‌های وزیر ورزش و جوانان، مدیران و روسای فدراسیون‌ها، بر عزم و جدیت دولت بر حمایت همه جانبه از کاروان‌های ایران در آستانه این دو رویداد مهم برای موفقیت و شادی دل مردم تاکید کرد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با تشکر از تمامی دلسوزان و علاقه‌مندان ورزش که برای سربلندی نام ایران در عرصه مهم بازی‌های المپیک و پارالمپیک تلاش می‌کنند اعلام می‌کند: وزیر محترم ورزش و جوانان، معاونان، مدیران ستادی و استانی و روسای فدراسیون ها، کمیته ملی المپیک به همراه ورزشکاران و فرزندان مردم ایران برای موفقیت در بازی های ریو همدل هستند تا ان شاءالله ثمره این همراهی، موفقیت و شادی و سرور مردم کشور و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.» / مشرق نیوز

31 خرداد 1395