h شرکت هاکوپیان ورشکست شد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شرکت هاکوپیان ورشکست شد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شرکت هاکوپیان ورشکست شد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شرکت هاکوپیان ورشکست شد؟

شرکت هاکوپیان ورشکست شد؟

به تازگی برخی رسانه ها و فضای مجازی ، از ورشکستگی شرکت هاکوپیان خبر داده اند اما مدیرعامل این شرکت ، این مطلب را تکذیب کرد.

بخش تولید در کشور سالهاست که با مشکلاتی همچون رکود ، کمبود نقدینگی و واردات بی رویه اجناس بی کیفیت و ارزان دست و پنجه نرم می کند و به تازگی یکی از شرکت های قدیمی داخلی که سابقه طولانی در تولید داشت به دلیل این مشکلات در آستانه تعطیلی قرار گرفت که به شدت در رسانه ها بازتاب داشت.

بر این اساس خبرهایی مبتنی بر تعطیلی و ورشکستگی برندهای معروف داخلی شنیده می شود که بعضی از این اخبار تایید و برخی نیز تکذیب شده و  به تازگی برخی رسانه ها و فضای مجازی ، از ورشکستگی شرکت هاکوپیان خبر داده اند که صحت این مطلب را از مدیرعامل این شرکت جویا شدیم.

هاکوپیان اظهار داشت: این مطلب شایعه ای بیش نبوده و شرکت ما همچون گذشته فعال است. وی ادامه داد: شرکت هاکوپیان با 45 سال سابقه فعالیت در حوزه پوشاک  هم اکنون هیج مشکلی در بخش تولید ندارد و بدون هیج حمایت دولتی تاکنون به کار خود ادامه داده است.

هاکوپیان تصریح کرد: در خصوص این فضاسازی به طور حتم با شکایت از افرادی که این مطالب را منتشر کرده اند قضیه را پیگیری خواهیم کرد. / جام نیوز

30 خرداد 1395