h آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج

مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

علی رستگار گفت: با توجه به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از 30 میلیون ریال به 100 میلیون ریال به ازای هریک از زوجین از اول مرداد سال جاری، بانک ملت پرداخت این وام را بیش از یک ماه زودتر از موعد تکلیف شده شروع کرد.

وی تاکید کرد: تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه به هریک از زوجین پرداخت می شود و نرخ کارمزد آن 4 درصد و مدت بازپرداخت آن نیز 48 ماهه خواهد بود. مدیرعامل بانک ملت با بیان اینکه هریک از زوجین می توانند با معرفی یک ضامن به شعب بانک ملت، از تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه از محل منابع حساب های قرض الحسنه پس انداز، به مزدوجین پرداخت می شود.
وی اظهار امیدواری کرد که با جذب هرچه بیشتر منابع قرض الحسنه، دست بانک ملت نیز برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به تعداد بیشتری از زوج های جوان بازتر شود. / مشرق نیوز
29 خرداد 1395