h دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است!

دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است!

حسین فریدون درباره دیدار حاشیه‌ساز خود با یکی از محکومان امنیتی فتنه ۸۸ و در پی انتقادات شدید از این دیدار گفته است که این دیدار کاملاً اتفاقی بوده و برنامه‌ای برای دیدار با وی نداشته است.

دیدار حسین‌فریدون با محکوم‌امنیتی اتفاقی بوده است!

حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور اخیراً به برخی نزدیکان خود درباره دیدارش با مصطفی تاج‌زاده از محکومان امنیتی فتنه 88 گفته است:‌ این دیدار اصلاً برنامه‌ریزی شده نبوده و کاملاً اتفاقی انجام شده است.

وی در توضیح این دیدار و بازتاب آن در شبکه‌های اجتماعی و اینکه گفته شده است به نیابت از جانب رئیس‌جمهور به ملاقات تاج‌زاده رفته است، با رد این مطلب گفته:‌ بنده آن روز به دیدار یکی از آشنایان به آن ساختمان رفته بودم و اصلاً خبر نداشتم که منزل تاجزاده هم در همان ساختمان است. حین برگشت در آسانسور بودیم که درب آسانسور باز شد و آنها ما را دیدند و مجبور شدیم از آسانسور بیرون رفته و با وی احوالپرسی کنیم که در همان زمان عکسهایی از ما گرفته‌ و در فضای مجازی پخش کرده‌اند.

تصویر دیدار حسین فریدون و تاج‌زاده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و برخی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب  دیدار فریدون را به نمایندگی ار طرف روحانی عنوان کرده بودند؛ اما فریدون می‌گوید که این دیدار اتفاقی بوده و از جانب هیچ‌کسی هم نبوده
/ مشرق نیوز
29 خرداد 1395