h دفتر ملکه انگلیس برای ادامه ارتباط با ایران التماس میکردند ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دفتر ملکه انگلیس برای ادامه ارتباط با ایران التماس میکردند !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دفتر ملکه انگلیس برای ادامه ارتباط با ایران التماس میکردند !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دفتر ملکه انگلیس برای ادامه ارتباط با ایران التماس میکردند !

دفتر ملکه انگلیس برای ادامه ارتباط با ایران التماس میکردند !

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: پس از مصوبه مجلس مبنی بر کاهش رابطه با انگلیس از دفتر ملکه انگلیس با برخی مقامات کشور تماس گرفتند و برای ادامه ارتباط با ایران التماس می‌کردند.

به گزارش جهان به نقل از فارس، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز پنجشبه در سومین نشست شورای عمومی دفتر تحکیم وحدت که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، گفت: طراحی سفارت مجازی آمریکا قبل از انتخابات در کشورمان برای حضور تأثیرگذار در عرصه انتخابات مجلس است.

وی افزود: پیروزی ما در به غنیمت گرفتن پهپاد جاسوسی آمریکا معادلات رژیم صهیونیستی برای جنگ الکترونیک با کشورمان را به هم ریخت.

الهیان قیام وال استریت را در اعتراض به استکبارجهانی دانست و ادامه داد: همان‌طور که رهبری فرمودند زمانی که مردم آمریکا متوجه شوند تمام بدبختی‌های آنها زیر سر صهیونیست است، نظام سرمایه‌داری جهان فرو می‌ریزد.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: از مدت‌ها قبل پیام‌هایی می‌گرفتیم که براساس آن غرب برنامه‌هایی جدی برای انتخابات آینده دارد چرا که دشمن نگران ایران توانمند و مقتدر است.

وی افزود: مجلس براساس فرمایش امام(ره) در رأس امور است و اگر دشمن موفق شود مجلس آینده را منحرف کند، نقطه آغاز موفقیت آنها خواهد بود.

الهیان با بیان اینکه انتخابات آینده با توجه به شرایط جهانی برای ما مهم و استراتژیک است، خاطرنشان کرد: مثلث جریان فتنه، جریان انحرافی و دشمنان خارجی برای منحرف کردن انتخابات آینده هستند.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس اظهار داشت: جریان فتنه لیست تهران خود را ارائه داده و مهره‌های اصلی این لیست هم افرادی از جریان فتنه و عناصر اصلی آن هستند و قرار است اصلاح طلبان با استفاده از این حربه به مظلوم‌نمایی بپردازند چرا که می‌دانند این لیست رد صلاحیت می‌شود.

وی تأکید کرد: جریان فتنه، انحرافی و دشمنان خارجی قطعاً با هم پیوند می‌خورند تا بتوانند به موفقیت دست یابند.

الهیان با اشاره به اینکه مطالبه جنبش دانشجویی از اصول‌گرایان باید وحدت حداکثری باشد، ادامه داد: دشمن در صدد است تا از انتخابات آینده بهره‌برداری کند.

وی درباره تسخیر سفارت انگلیس از سوی دانشجویان اظهار داشت: حرکت دانشجویان در تسخیر سفارت نباید عقب‌گرد داشته باشد البته باید به حرکات سودجویان هم در این رابطه اشاره کرد.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس خاطرنشان کرد: حرکت دانشجویان در حمایت از مجلس کاملاً به جا بود و حتی جا داشت که دانشجویان ۳ یا ۴ روز جلوی سفارت تجمع کنند و این حرکات هم باید استمرار داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: نمی‌دانیم چه شد که درب سه لایه سفارت انگلیس که رمزی هم هست، به راحتی و بدون به کار بردن هرگونه فشار باز شد؛ در سفارت انگلیس گرچه شیشه شکست ولی قفلی شکسته نشد، یعنی همه درها باز بود و این مسئله مشکوک است.

الهیان اظهار داشت: پس از مصوبه مجلس مبنی بر کاهش رابطه با انگلیس، انگلیسی‌ها به التماس افتادند و حتی از دفتر ملکه انگلیس با برخی مقامات کشور تماس گرفته می‌شد و التماس می‌کردند و این موضوع همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نقش جنبش دانشجویی را در بحث انقلاب‌های منطقه پررنگ می‌دانیم، گفت: یک جاهایی دیپلماسی سیاسی جواب نمی‌دهد اما دیپلماسی عمومی جواب می‌دهد که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه باید در بررسی علمکرد دولت نکات مثبت و منفی با هم دیده شود، اظهار داشت: فرهنگ همان‌طور که در دوره‌های گذشته مظلوم بود در دولت اصول‌گرا هم در حال انحراف است.

الهیان در پایان خاطرنشان کرد: استراتژی ما حمایت از سوریه است چرا که همه فشارهای جهانی به خاطر جایگاه سوریه در چرخه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.

25 آذر 1390