h مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون وجود دارد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون وجود دارد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون وجود دارد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون وجود دارد

مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون وجود دارد

موسس ویکی لیکس می گوید در صورتی که دولت آمریکا شجاعت کافی را داشته باشد، می تواند مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون را ارائه دهد.

پایگاه خبری "راشا تودی" مدعی شد که ژولین آسانژ گفته است: در صورتی که دولت آمریکا شجاعت کافی را داشته باشد، می تواند مدارک کافی برای اعلام جرم علیه هیلاری کلینتون را ارائه دهد.

موسس ویکی لیکس در سالی که از آن به عنوان "سال بزرگ افشاگری" یاد کرد، در خصوص انتشار اطلاعات سری هرچه بیشتر از نامزد نهایی احتمالی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد.

آسانژ در ادامه گفت: ایمیل های زیادی از کلینتون در صف انتشار است. تاکنون 32 هزار ایمیل از سوی وزیرخارجه اسبق دولت باراک اوباما منتشر شده است. وی از ارائه اطلاعات بیشتر در خصوص تعداد ایمیل های منتشر نشده امتناع کرد ولی تصریح کرد: مدارک کافی برای متهم کردن و اعلام جرم علیه وی موجود است. / مشرق نیوز

27 خرداد 1395