h معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد!

معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد!

پس از آزادی مصطفی تاج زاده معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات، افراد مختلفی با وی دیدار کرده و آزادی او را تبریک گفته اند که متاسفانه یکی از این افراد معاون آقای روحانی است.

معاون رییس جمهور با محکومین فتنه دیدار کرد!

پس از آزادی مصطفی تاج زاده معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات، افراد مختلفی با وی دیدار کرده و آزادی او را تبریک گفته اند که متاسفانه یکی از این افراد معاون آقای روحانی است.

بر اساس این گزارش، اغلب افرادی که به دیدار مصطفی تاج زاده رفته اند یا از فعالان و محکومین فتنه سال ۸۸ بوده اند یا از مخالفان نظام، اما در این بین دیدار شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با محکوم فتنه جای تامل دارد.

بر این اساس، به نظر می رسد که اینگونه دیدار ها برای قبح زدایی از سران فتنه و لاپوشانی گناه نابخشودنی آنها تدارک دیده شده است.

گفتنی است؛ مصطفی تاج زاده معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات یک روز پس از برگزاری انتخابات سال ۸۸ ریاست‌جمهوری با حکم سعید مرتضوی دادستان وقت تهران، بازداشت و پس از تحمل ۷ سال حبس، از اوین آزاد شد.

/ مشرق نیوز

25 خرداد 1395