h آخرین وضعیت بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آخرین وضعیت بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آخرین وضعیت بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آخرین وضعیت بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور

آخرین وضعیت بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور

مدیربرنامه‌های برخی از بازیکنانی ایرانی شاغل در خارج از کشور درباره شرایط این بازیکنان توضیحاتی ارائه کرد.

محمودرضا فاضلی که مدیربرنامه‌های چند بازیکن ایرانی شاغل در خارج از کشور است درباره وضعیت احسان حاج‌صفی اظهار داشت: حاج‌صفی قصد دارد در اروپا به فوتبال خودش را ادامه دهد و به همین دلیل در اروپا با چند تیم در حال مذاکره هستیم و هر زمان که با تیمی به توافق رسیدیم، نام آن باشگاه به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

وی در واکنش به پیشنهاد باشگاه استقلال برای جذب حاج‌صفی تصریح کرد: کسی از مسئولان استقلال در خصوص این بازیکن با من صحبتی نکرده و تنها پرسپولیس بود که در رابطه با این بازیکن مذاکراتی انجام داد. اگر استقلالی‌ها قصد مذاکره دارند، ابتدا باید با مدیربرنامه‌های این بازیکن (یعنی من) صحبت کنند. هر چند تاکید می‌کنم این بازیکن قصد ندارد در ایران بازی کند.

مدیربرنامه‌های اشکان دژاگه درباره وضعیت او در تیم العربی قطر گفت: دژاگه با العربی قرارداد دارد و در این تیم می‌ماند. اینکه گفته می‌شود فلان شخص به این باشگاه بیاید و فلان شخص برود؛ دژاگه از این تیم خواهد رفت، صحت ندارد.

فاضلی همچنین در خصوص رضا قوچان‌نژاد عنوان کرد: برای این بازیکن هم در حال مکاتبه هستیم تا در اروپا به فوتبالش ادامه بدهد. مدیربرنامه‌های کریم انصاری‌فرد در مورد این بازیکن گفت: انصاری‌فرد با تیم پانیونیوس قرارداد دارد و سال آینده نیز در این تیم می‌ماند.

وی در پایان با اشاره به وضعیت جواد نکونام گفت: این بازیکن هم سال آینده در ایران خواهد بود. / مشرق نیوز

25 خرداد 1395