h نتانیاهو از حادثه تیراندازی اورلاندو سوء استفاده کرد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نتانیاهو از حادثه تیراندازی اورلاندو سوء استفاده کرد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نتانیاهو از حادثه تیراندازی اورلاندو سوء استفاده کرد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نتانیاهو از حادثه تیراندازی اورلاندو سوء استفاده کرد!

نتانیاهو از حادثه تیراندازی اورلاندو سوء استفاده کرد!

نتانیاهو که پیش از این هم بارها پس از حوادث تیراندازی در آمریکا یا اروپا عملیات‌های استشهادی در فلسطین اشغالی را با آن حملات مقایسه کرده بود، در واکنش به حادثه اورلاندو هم گفت همه باید با هم برای «مبارزه با تروریسم» متحد شوند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نطق ابتدایی جلسه کابینه با سوء استفاده از حادثه تیراندازی در «اورلاندو» اظهار داشت تروریسم تمام دنیا را تهدید می‌کند.

به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» نتانیاهو با ادعای اینکه حادثه تروریستی که اورلاندو را هدف قرار داد، تمام جهان را تهدید می‌کند، گفت: «ملت‌های روشن باید برای مبارزه با آن (تروریسم) متحد شوند.» وی ضمن ابراز همدردی با قربانیان این حادثه افزود: «از قتل عام فجیع در اورلاندو بهت زده شدیم.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی درحالی به آمریکایی‌ها تسلیت گفت که پنجشنبه گذشته طی تیراندازی در «تل‌آویو» مرکز این رژیم، 4 صهیونیست کشته و 5 نفر زخمی شدند. نتانیاهو پیش از این بارها بعد از تیراندازی‌ها در آمریکا یا اروپا، عملیات‌های استشهادی در فلسطین اشغالی را با این حملات مقایسه کرده و ضمن تروریست خواندن جوانان فلسطینی، خواستار «مبارزه همگانی با تروریسم» شده است. / مشرق نیوز

24 خرداد 1395