h پیش بینی برانکو ایوانکوویچ از آینده پرسپولیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیش بینی برانکو ایوانکوویچ از آینده پرسپولیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیش بینی برانکو ایوانکوویچ از آینده پرسپولیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیش بینی برانکو ایوانکوویچ از آینده پرسپولیس

پیش بینی برانکو ایوانکوویچ از آینده پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد تیمش برای فصل آینده در هر سه جامی که حضور دارد مدعی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

برانکو ایوانکوویچ که برای گذراندن تعطیلات پس از فصل راهی کرواسی شده بود، درحالی صبح روز جمعه به تهران برگشت که دستیارانش نیز وی را همراهی می کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که توانست نمایش خوب و قابل قبولی با سرخپوشان در لیگ پانزدهم داشته باشد این بار عنوان کرد در هر سه جامی که پرسپولیس حضور دارد مدعی قهرمانی خواهند بود.

برانکو در مورد پیش بینی اش از آینده پرسپولیس گفت: ما در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی حضور خواهیم داشت و طبیعتا در هر سه جام هم مدعی قهرمانی هستیم.

وی در مورد فهرست بازیکنان مورد نظرش برای فصل آینده و اینکه از بین وحید امیری و مهرداد محمدی کدام بازیکن را به پرسپولیس خواهید آورد گفت: مسئولان باشگاه پیگیر این موضوع هستند و من هر دوی این بازیکنان را می خواهم.

در غیاب برانکو، مسئولان پرسپولیس با ساسان انصاری، احسان الوان زاده و سیدحلال حسینی قرارداد امضا کردند. علیرضا بیرانوند نیز قبلا به پرسپولیس پیوسته بود. / راه دانا

21 خرداد 1395