h همسر هاشمی‌‌رفسنجانی بستری شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

همسر هاشمی‌‌رفسنجانی بستری شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,همسر هاشمی‌‌رفسنجانی بستری شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,همسر هاشمی‌‌رفسنجانی بستری شد

همسر هاشمی‌‌رفسنجانی بستری شد

خانم مرعشی روز دوشنبه دچار دل درد شد که سونوگرافی علت آن را تشخیص نداد و این درد بامداد امروز دوباره عارض و در بیمارستان مشخص شد که به دلیل زخم اثنی عشر بوده است.

عفت مرعشی همسر هاشمی‌‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

فاطمه هاشمی دختر وی به خبرنگار ایرنا گفت: خانم مرعشی از ساعت 3 بامداد امروز در بیمارستان بهمن تهران بستری شد.

وی در تشریح علت بستری شدن نیز گفت: خانم مرعشی روز دوشنبه دچار دل درد شد که سونوگرافی علت آن را تشخیص نداد و این درد بامداد امروز دوباره عارض و در بیمارستان مشخص شد که به دلیل زخم اثنی عشر بوده است.

هاشمی ادامه داد: عمل جراحی همسر ایت الله هاشمی رفسنجانی در ساعت 7 صبح انجام و در ساعت 9 و 30 دقیقه با موفقیت پایان پذیرفت. وی در مصاحبه با خبرنگار ایلنا نیز با اشاره به بستری شدن خانم مرعشی در بیمارستان گفت: شب گذشته در پی کسالت مادرم به بیمارستان بهمن مراجعه کردیم و با تشخیص پزشک مادرم امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

او ادامه داد: مادر من تحت فشارهای عصبی و استرس‌هایی که در چند سال اخیر روی خانواده هاشمی بود و به ویژه مسائلی که برای مهدی و فائزه ایجاد شد، دچار زخم اثنی‌عشر شده بود و در چند روز اخیر حال وی وخیم‌تر شد. فاطمه هاشمی با بیان اینکه حال مادرم رو بهبود است، گفت: بعد از عمل جراحی مادرم در بخش مراقبت‌های ویژه تحت کنترل است و در حال حاضر هم امکان ملاقات با ایشان وجود ندارد.

فاطمه هاشمی خاطرنشان کرد: خانم مرعشی هم اینک در آی.سی.یو بستری است و تا فردا در بیمارستان بستری خواهد بود. / مشرق نیوز

19 خرداد 1395