h نقدی: جوانان ما برای دفاع از حرم التماس می‌کنند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نقدی: جوانان ما برای دفاع از حرم التماس می‌کنند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نقدی: جوانان ما برای دفاع از حرم التماس می‌کنند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نقدی: جوانان ما برای دفاع از حرم التماس می‌کنند

نقدی: جوانان ما برای دفاع از حرم التماس می‌کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن با ابزار ارتباطی جوانان ما را به رگبار شهوات و انحرافات بسته است، گفت: جوانان ما برای رفتن به سوریه و دفاع از حرم التماس می‌کنند.

سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه سراسری طرح جوانه‌های صالحین، اظهار داشت: امروز در یک جنگ تمام عیار هستیم. دشمن یک روزی با تجهیزات پیشرفته جنگی به ما حمله کرد اما جوانان ما آمدند و جوانان ما با سلاح ایثار و مقاومت به مقابل دشمن رفتند. نقدی افزود: امروز در جنگ نرم هستیم در این جنگ دشمن دنبال گمراه کردن و مأیوس کردن ماست تا سر تسلیم مقابل او فرود آوریم.

وی با بیان اینکه 36 هزار شهید دانش‌آموز در دفاع مقدس مشت محکمی به دهان دشمن زدند، تصریح کرد: امروز هم هستند مانند مهرداد عزیز اللهی‌ها که وقتی امام راحل مصاحبه وی را در تلویزیون دید وی را خواست و به بازوی او بوسه زد و فرمود این جوان‌ها ره صدساله را یک‌ شبه رفتند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: جوان می‌تواند به مقام والا برسد همان‌طور که علی(ع) و فاطمه (س) به این مقام رسیدند و تنها خداوند و پیامبر می‌توانند این مقام را درک می‌کنند. وی تصریح کرد: دشمن با 176 کانال فاسد ماهواره‌ای و چندین هزار شبکه اینترنتی و شبکه اجتماعی فاسد ایمان جوانان ما را به رگبار شهوت و انحراف بسته است.

نقدی گفت: بااین‌ حال جوانان ما باایمان و عشق به ائمه حاضر می‌شوند به دفاع از حرم و مقابله با ظالم بروند و برای حضور در سوریه التماس می‌کنند. وی افزود: آمریکا در بودجه امسال خود‎ ‎دو میلیارد و 308 میلیارد دلار برای نابودی جوانان ما تخصیص داده غافل از اینکه جوانان ما داوطلب دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) هستند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب از جوانان خواسته برای مقابله با جنگ نرم به سه سلاح تحصیل، تهذیب و ورزش تجهیز شوند، افزود: طرح جوانه‌های صالحین با تقویت همین هدف برنامه‌های غنی‌سازی جوانان را انجام می‌دهد. وی افزود: سال گذشته در طرح جوانه‌های صالحین 275 هزار نفر جذب پایگاه‌های بسیج شدند که امیدواریم این رقم امسال بیشتر از سال گذشته شود.

در حاشیه این مراسم از خانواده‌های شهدا و پایگاه‌های نمونه بسیج در طرح صالحین تجلیل شد و سردار نقدی از حلقه‌های صالحین بازید کرد. / مشرق نیوز

17 خرداد 1395