h احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر ایرانی زنده هستند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر ایرانی زنده هستند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر ایرانی زنده هستند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر ایرانی زنده هستند

احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر ایرانی زنده هستند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر زنده هستند، از اقدامات خوب امنیتی و اطلاعاتی سپاه پاسداران برای آزادی حاج احمد متوسلیان و ۳ دیپلمات دیگر خبرداد.

سرلشکر محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه اختتامیه نخستین کنگره جهانی اقتدار در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا برای آزادی حاج احمد متوسلیان و 3 دیپلمات دیگر اقداماتی از سوی ایران انجام شده است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: از همان ابتدای دستگیری 4 دیپلمات توسط رژیم غاصب اسرائیل، اقداماتی برای کسب اطلاع از سرنوشت این عزیزان آغاز شد. در حال حاضر هم با اطلاعاتی که از سوی مراکز اطلاعاتی و امنیتی کشور انجام شده، متوجه شدیم آن عزیزان زنده هستند.

سرلشکر رضایی در ادامه از اقدامات خوب امنیتی و اطلاعاتی سپاه پاسداران برای آزادی حاج احمد متوسلیان و 3 دیپلمات دیگر خبر داد.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگاران با اشاره به ویژگیهای منحصر به فرد شهید طهرانی مقدم گفت: یکی از ویژگیهای ارزشمند شهید عزیز این بود که در کارهایش همیشه توکل به خدا می‌کرد و تلاش داشت رضایت الهی را جلب کند که به همین دلیل خداوند متعال کمک حال او بود.

فرمانده اسبق سپاه افزود: طهرانی‌مقدم‌ها در حال شکل‌گیری هستند و دشمنان نظام و انقلاب بدانند همین جوانان انقلابی و غیور ما خواب  را از چشمان آنها خواهند گرفت. / مشرق نیوز

17 خرداد 1395