h چه کسی استاندار جدید خوزستان خواهد شد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چه کسی استاندار جدید خوزستان خواهد شد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چه کسی استاندار جدید خوزستان خواهد شد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چه کسی استاندار جدید خوزستان خواهد شد؟

چه کسی استاندار جدید خوزستان خواهد شد؟

سخنگوی وزارت کشور گفته است 6 گزینه برای تصدی‌گری استانداری خوزستان مد نظر وزارت کشور قرار دارد.

امروز امیری سخنگوی وزارت کشور به فارس گفته است 6 گزینه برای تصدی‌گری استانداری خوزستان مد نظر وزارت کشور قرار دارد و در حال بررسی این موضوع هستیم و امیدواریم هر چه زودتر استاندار جدید خوزستان معرفی شود.

انتخاب استاندار خوزستان این روزها به یکی از سوژه‌های داغ در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری استان مبدل شده است و بازار گمانه زنی‌ها کماکان داغ داغ است.
عزل شبانه مقتدایی و تأخیر در معرفی استاندار خوزستان موجب ایجاد موجی از انتقادها نسبت به دولت در خوزستان شده است تا آنجا که حتی در تجمعی که به اسم حمایت از مقتدایی برپا شد تجمع کنندگان علیه روحانی شعار دادند و اعلام کردند که دیگر به او رأی نخواهند داد.
قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در گفتگو با رهیاب انتقادات تندی را نصیب وزارت کشور کرد و از تأخیر در معرفی استاندار گلایه کرد.
وی با بیان اینکه برخی مدیران اجرایی بر سر استان خوزستان معامله می‌کنند ادامه داد: وزارت کشور در انتخاب استاندار برای خوزستان، اهمال‌کاری و تسامح می‌کند. نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه می‌گوید وزیر کشور می‌خواهد نظر خودش را تحمیل کند و درصدد انتخاب یک استاندار غیربومی است.
شرفی نماینده آبادان هم در گفتگو با رهیاب گفت: یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مردم خوزستان استفاده از مدیران توانمند بومی است تا به واسطه حضور در استان برای خدمت تلاش بیشتری کند و فضای روحی و روانی برای تحقق روحیه خدمت کردن کمک کند.
حال باید دید وزیر کشور حرف خود را بر کسی می نشاند و یک استاندار غیربومی روانه خوزستان می کند یا یک خوزستانی سکان خوزستان را به عهده خواهد گرفت. / راه دانا
13 خرداد 1395