h حمید انصاری: ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد. - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمید انصاری: ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد.,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمید انصاری: ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد.,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمید انصاری: ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد.

حمید انصاری: ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد.

قائم مقام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در خصوص ادعای بی بی سی مبنی بر تلاش حضرت امام خمینی برای برقراری رابطه با آمریکا گفت:‌ ادعای آنان وجاهت قانونی و سندیت ندارد.

حمید انصاری قائم مقام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، با اشاره به پخش گزارشی در بی بی سی فارسی با موضوع پیام محرمانه آیت‌الله خمینی به دولت کندی رئیس‌جمهور دموکرات آمریکا چه بود؟ اظهار داشت:‌ ادعای شبکه و سایت بی‌بی‌سی رسانه رژیم سلطنتی انگلیس فاقد وجاهت قانونی است و سندیت ندارد.

وی افزود:‌ هنوز بدخواهان و دشمنان انقلاب و کسانی که مخالف رفتن رژیم پهلوی از ایران بودند به فکر انتقام از انقلاب و بنیانگذار کبیر انقلاب هستند و چون آنها بعد از گذشت 37 سال از عمر انقلاب هنوز هم نگران محبوبیت حضرت امام خمینی (ره) هستند ساختن چنین مستند بی‌اساس دور از انتظار نیست.

قائم مقام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با اشاره به روحیه استکبار ستیزی و الگو بودن این روحیه، تصریح کرد: این روحیه و شجاعت امام برای هیچ فرد ایرانی و غیرایرانی فراموش شدنی نیست و این روحیه برای مستضعفین جهان یک الگو است و طبعیتاً با چینن کارهایی محبوبیت امام از بین نخواهد رفت.

وی پخش این مستند را غرض‌‌ورزی انگلیسی‌ها در شب سالگرد رحلت امام دانست و خاطرنشان کرد:‌ اینکه در شب سالگرد رحلت امام آنها دست به این کار می‌زنند نشان از عصبانیت آنان است که چطور یک ملت بعد از گذشت چندین سال هنوز هم خود را پیرو مکتب آن عزیز سفر کرده می‌دانند. ادعای آنها کاملا بی اساس و شتاب زده است و هیچ سند واقعی برای ادعای خود نخواهند داشت. / مشرق نیوز

13 خرداد 1395