h نخست وزیر عراق: به زودی پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته میشود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نخست وزیر عراق: به زودی پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته میشود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نخست وزیر عراق: به زودی پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته میشود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نخست وزیر عراق: به زودی پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته میشود

نخست وزیر عراق: به زودی پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته میشود

نخست وزیر و فرماندۀ کل نیروهای مسلح عراق هرگونه تاخیر در عملیات آزادسازی شهر فلوجه از چنگال گروهک تروریستی داعش را تکذیب کرد.

حیدر العبادی قول داد که به زودی پرچم عراق بر فراز این شهر برافراشته شود و در این خصوص ابراز اطمینان کرد.

وی تاکید کرد: نیروهای عراقی به جان شهروندان اهتمام می ورزند و به هیچیک از آنان تعدی روا نمی دارند. العبادی گفت: ما عملیات آزادسازی فلوجه را به طور کامل ادامه می دهیم و هیچ تاخیری در آن روی نخواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: آزادسازی فلوجه دروازه آزادسازی موصل و بیرون راندن داعش از تمام سرزمین عراق است. نخست وزیر عراق افزود: اطلاعاتی را درخصوص آغاز خروج مردم از فلوجه دریافت کرده ایم. العبادی جناح های سیاسی را به وحدت و توقف اختلافات فراخواند و اظهار داشت: تشکیلات داعش بزرگ ترین جرثومه فساد است، و هر کس که در نبرد ما با این جرثومه بخواهد تاخیر ایجاد کند، فاسد است.

نخست وزیر عراق همچنین دیروز از پایان موفقیت آمیز مرحله اول و دوم عملیات آزادسازی فلوجه خبر داده و گفت: پیروزی در دستان ما است. / مشرق نیوز

13 خرداد 1395