h پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد

پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد

پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به عنوان بهترین فیلم سی و چهارمین جشنواره فجر در چهار پردیس سینمایی تهران آغاز شد.

پیش‌فروش بلیت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آغاز شد

«ایستاده در غبار» در حالی از چهارشنبه هفته آینده (19 خردادماه) روی پرده سینماهای کشور می‌رود که پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم از صبح امروز (12 خردادماه) و یک هفته مانده تا اکران عمومی آغاز شده است.

تاکنون پردیس‌های سینمایی کورش، آزادی، زندگی و ملت پیش‌فروش بلیت «ایستاده در غبار» برای دو روز اول اکران را آغاز کرده‌اند و به زودی، سینماهای دیگر تهران و سینماهای شهرستان به این جمع اضافه خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند بلیت‌ «ایستاده در غبار» را از روی سایت این چهار سینما و یا سایت سینماتیکت خریداری کنند. بر اساس این گزارش، «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از چهارشنبه هفته آینده (19 خردادماه) در سرگروه «زندگی» روی پرده سینماهای کشور خواهد رفت.

این فیلم علاوه بر حضور موفق در سی و چهارمین جشنواره فجر، با ستایش جمعی از اهالی سینما و منتقدان روبرو شد و توانست جایزه بهترین فیلم جشنواره فجر را دریافت کند.

بر اساس این گزارش، فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به تهیه‌کنندگی حبیب‌اله والی‌نژاد و با فیلمنامه محمدحسین مهدویان تولید شده و محصول سازمان هنری و رسانه‌ای «اوج» است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «احمد که عصیان نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دور از مرز ایران رقم می‌خورد...».

کانال تلگرامی رسمی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» با انتشار عکس‌ها، مطالب و تیزرهای جدید از آدرس http://telegram.me/istadedarghobar  در دسترس عموم علاقمندان است. / دانشجو

13 خرداد 1395