h مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس

مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس

دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض فردا در ملاءعام اجرا می‌شود.

مردژله‌ای که با ورود به خانه زنان به آنها تجاوز می‌کرد را بیشتر بشناسید!+عکس

این پسر 20 ساله که همیشه بدنی چرب داشت، نزد مردم و طعمه‌‌هایش به مرد ژله‌ای معروف شده بود.

در تیرماه سال 92 دختر جوانی با مراجعه به ماموران نیروی انتظامی مدعی شد که جوانی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به دنبال اعلام این گزارش بلافاصله تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز و در حالی که چند روز از وقوع این ماجرا نمی گذشت ماموران موفق به دستگیری این جوان شدند. تحقیقات از این جوان آغاز شده بود که دختر جوان با مراجعه نزد ماموران مدعی شد که از متهم شکایتی نداشته و تمام ادعاهای قبلی وی کذب بوده و فقط نامبرده گوشی تلفن همراهش را به سرقت برده است در نهایت با اعلام رضایت این دختر و پس گرفتن شکایت خود نامبرده در مردادماه همان سال آزاد شد.

اما این پایان راه درست یک سال بعد از این ماجرا از مردادماه سال 93 فعالیت خود را آغاز کرد و شبانه با ترفندهای زیرکانه ای وارد منازل مردم در منطقه کوشکک میدان شد

این جوان 20 ساله که به مرد ژله ای معروف است روزها به شهرستان سپیدان می رفت و پس از خرید کاه و یونجه به شیراز می آمد.

وی که محل زندگی اش در اطراف همه منطقه بود پس از فروختن کاه و یونجه های خود به منزلشان می رفت و نیمه های شب در حالی که اعضای خانواده اش خواب بودند منزل را ترک می کرد و از راه پشت بام به حیاط طعمه های خود رفته و از طریق دریچه هایی که یا باز بود و یا اینکه خودش باز می کرد وارد منازل مردم می شد و پس از آزار و اذیت طعمه های خود متواری می شد.

اگر هم در این میان اعضای خانواده متوجه حضور وی می شدند از محل می گریخت

در مدتی که تحقیقات برای دستگیری این جوان ادامه داشت نزدیک به 15 زن با مراجعه به دادسرای جنایی شیراز مدعی شدند که مردی شبانه پس از ورود به منزلشان آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

اما این زنان زمان حادثه را به خاطر نداشته یکی از قربانیان که متوجه حضور مرد ژله ای در منزلش شده بود، گفت: شب حادثه من و نوزادم در خانه تک و تنها بودیم. آن شب همسرم شیفت شب بود. ناگهان متوجه شدم که فردی در آشپزخانه مان مشغول نوشیدن آب است از ترس جیغ زدم او ناگهان به سمتم آمد و با تیغی که در دست داشت مرا تهدید کرد در این میان دستش برید. از ترس نمی دانستم چکاری انجام دهم.وی ادامه داد: او می گفت اگر فریاد بزنم فرزندم را می کشت من هم به خاطر جان فرزندم چیزی نگفتم. پس از آن هر طور بود از خانه فرار کرد. از زمانی که وی وارد منزلم شده مدام می ترسم.

یک زن دیگر نیز که قربانی این مرد ژله ای است، در اظهاراتش گفت: صبح روز حادثه زمانی که از خواب بیدار شدم متوجه شدم که لباس هایم پاره شده اما نمی دانستم چه بلایی سرم آمده فکر می کردم که جن این کار را انجام داده است. به خاطر این چیزی نگفتم تا اینکه بعد از مدتی همین اتفاق برای دخترم نیز پیش آمد و کم کم متوجه شدم که در محله مان برای چند زن دیگر نیز این اتفاق افتاده است.

در حالی که اکیپ ویژه ای مشغول رسیدگی به این پرونده جنجالی بودند به ماموران خبر رسید که مرد ژله ای وارد منزلی شده اما به محض اینکه اعضای خانواده متوجه حضور وی شده اند با به جا گذاشتن لباسهای خود که قبل از ورود به منزل در پشت بام بیرون آورده متواری شده است.در نهایت ماموران به سرنخی از مرد ژله ای دست یافتند در تحقیقات مشخص شد که وی شلوار خود را به خشکشویی داده و بر پشت آن اسم امین نوشته شده است از این رو اسم متهم در حالی مشخص شد که جمعیت زیادی در سطح شهر به این اسم بودند.

تا اینکه ماموران دریافتند مرد ژله ای مدتی قبل وارد یک منزل شده که به دوربین مداربسته مجهز بوده به همین دلیل یک فیلم چند ثانیه ای از متهم به دست آمد در نهایت هر روز سرنخ های ماموران بیشتر شد تا اینکه تمام پازل ها کنار هم چیده و در نهایت این متهم 20 ساله را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلشان دستگیر کردند.

وی پس از دستگیری در حالی که هیچ راهی برای فرار نمی دید سرانجام لب به اعتراف گشود او مدعی است به بیماری دچار است بیان کرد که وارد بیش از 100 خانه در آن مناطق شهر شده و فقط در 23 مورد به آزار و اذست دست زده است.

وی مدعی شده که هر سه الی چهار شب نیمه های شب حوالی ساعت دو بامداد از منزلشان خارج شده و هر بار به طور اتفاقی وارد منزلی شده و اینگونه نبوده که از قبل خانه ای را زیر سر کند.

جوان 20 ساله در خصوص وارد شدن به منازل مردم گفته است حوالی ساعت دو به طور اتفاقی خانه ای را انتخاب کرده و به پشت بام منزل می رفتم پس از اینکه لباس هایم را بیرون آورده آن را بر روی پشت بام گذاشته و وارد حیاط می شدم خانه هایی که دریچه هایشان باز بود مشکلی نداشتم اما دریچه هایی که بسته بود را خودش باز می کرده و اگر هم موفق نمی شده به پشت بام می رفته و لباس هایش را بر می داشته و آنجا را ترک می کرده است.

این مرد شیطان صفت همچنین مدعی شده پس از ورود به منازل مردم با روغنی که خودش از منزلشان برده بدنش را چرب می کرده و اگر روغن نبرده نیز با روغنی که در منزل طعمه های خود بوده این کار را انجام می داده است و پس چرب کردن خودش با تیغ لباس زنان را پاره می کرده است.

وی تاکنون در خصوص اینکه چگونه اعضای خانواده را بیهوش کرده چیزی نگفته و مدعی شده که آنها از خواب بیدار نمی شدند.

این مرد ژله ای که کم سن ترین طعمه اش 18 و مسن ترین 60 سال است و از زیرک ترین مجرمان است مدعی شده که هیچ گونه مدرکی با خود حمل نمی کرده و ردی از خود بر جای نمی گذاشته.

12 خرداد 1395