h انتصاب جدید رییس حراست مرکزی صداوسیما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انتصاب جدید رییس حراست مرکزی صداوسیما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انتصاب جدید رییس حراست مرکزی صداوسیما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انتصاب جدید رییس حراست مرکزی صداوسیما

انتصاب جدید رییس حراست مرکزی صداوسیما

علی عسکری در حکمی، مدیرکل حقوقی سازمان صدا و سیما را به سمت رئیس حراست مرکزی این سازمان منصوب کرد.

طی حکمی از سوی عبدالعلی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما مدیر کل حقوقی سازمان صدا و سیما به سمت رئیس حراست مرکزی این سازمان منصوب شد.

در حکم حمیدرضا رهبری‌فر آمده است:

همکاری و برقراری تعامل سازنده با کارکنان رسانه به عنوان مهم‌ترین منابع و سرمایه های سازمان و فراهم کردن بستری مناسب برای ارتباط صمیمانه و تاثیرگذار با هنرمندان، برنامه‌سازان، مدیران و ارائه مشاوره های مشفقانه به ایشان در تمامی بخش های رسانه و صیانت از سرمایه های مادی و معنوی سازمان با رعایت جدی ضرورت حفظ آبرو و کرامت اسلامی و انسانی، لازمه انجام ماموریت شماست.

حمیدرضا رهبری‌فر 15 سال سابقه مدیریت در سازمان صدا و سیما دارد و مدیرکل حقوقی، ذیحساب و مدیرکل اداری و مالی از جمله سوابق او در رسانه ملی است.

عبدالعلی علی عسکری همچنین از تلاش‌ها و زحمات ارزشمند و بی دریغ محمد باقر زهرایی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی و در حکمی وی را با توجه به سوابق ارزشمند رسانه‌ای به سمت «مشاور رئیس سازمان» منصوب کرد. / مشرق نیوز

12 خرداد 1395