h حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس

حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس

در حالی روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری عامل ترافیک صبح امروز جاده قدیم تهران-پردیس را حمل بال هواپیما اعلام کرده بود که تصاویر حکایت از این دارد حمل یک فروند هواپیما عامل بروز ترافیک سنگین در این محور شده بود.

حمل یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس

صبح امروز خبری از ترافیک سنگین محور قدیم تهران-پردیس به دلیل متوقف شدن خودرو حامل یک فروند هواپیما منتشر شد. یکی از مخاطبان در این باره گفته بود:صبح امروز به‌دلیل توقف خودرو حامل یک فروند هواپیما در حاشیه جاده قدیم تهران ــ پردیس، ترافیک این محور بسیار سنگین شده است.

وی با بیان اینکه پلیس راه در این محور هیچ اقدامی برای رفع این ترافیک انجام نمی‌دهد، تصریح کرد: با توجه به وجود مراکز آموزشی، دانشجویان و همچنین کارمندان دولتی در این محور تردد زیادی دارند.

وی ادامه داد: مشخص نیست چرا ماشین حامل این هواپیما این ساعت روز در حاشیه جاده متوقف شده و پلیس هم اقدامی برای رفع ترافیک آن انجام نمی‌دهد.

این در حالی بود که حدود سه ساعت بعد مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب حمل هواپیما با خودرو گفت: ترافیک جاده قدیم پردیس تهران به دلیل حمل بال هواپیما و خراب شدن ماشین حامل این بال بوده است نه هواپیما.

رضا جعفرزاده اظهار کرد: آنطور که از تمام منابع پرسیده‌ام یک ماشین حمل بال هواپیما در جاده قدیم پردیس تهران دچار مشکل فنی شده و این مسئله باعث بروز ترافیک در این محور شده بود.

وی با بیان اینکه این مسئله را از مرکز کنترل شرکت فرودگاه‌ها نیز پیگیری کرده‌ام، گفت: از مسئولان سازمان هواپیمایی نیز در این رابطه سوال پرسیدم که اعلام کردند مشکل بوجود آمده مربوط به حمل بال هواپیما بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که این بال متعلق به چه هواپیمایی بوده است تصریح کرد: در این باره اطلاعی ندارم.

اما تصاویر منتشر شده از ترافیک صبح امروز  حکایت از آن دارد که حمل هواپیما باعث بروز ترافیک سنگین در محوز قدیم تهران-پردیس شده است نه حمل بال هواپیما. مشخص نیست این هواپیمای بدون بال که سوار بر کامیون است متعلق به کدامیک از شرکتهای هواپیمایی بوده، چراکه قسمت مربوط به نام ایرلاین بر بدنه هواپیما پوشانده شده است، ولی برخی خبرهای حاکی است این هواپیما از نوع ایلیوشین در حال حمل به مرکز پارک علم و فناوری پردیس بوده است. / مشرق نیوز

12 خرداد 1395