h نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد

نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد

نشست هیأت مدیره استقلال در حالی برگزار شد که اکثریت اعضا حاضر به گفت‌وگو با رسانه‌ها نشدند.

نشست هیأت مدیره امروز استقلال از ساعت 12 در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در حالی که هواداران فوتبال و به خصوص علاقمندان به استقلال منتظر اعلام سرمربی این تیم بودند اما هیچ کدام از اعضای هیأت مدیره حاضر به پاسخگویی به رسانه‌ها نشدند.

اگرچه سایت باشگاه استقلال مدعی شد که فردا دو گزینه قرار است برنامه‌هایشان مورد بررسی قرار گیرد با پیگیری‌های فارس به اینجا رسید که امروز اسامی مختلفی بین اعضای هیأت مدیره مطرح شده است.

علاوه بر علیرضا منصوریان که پیش از نشست امروز با افشارزاده جلسه‌ای را برگزار کرده بود نام‌هایی چون مجید نامجومطلق، جواد زرینچه و صمد مرفاوی نیز با بررسی رزومه و مدت‌ زمان حضورشان در استقلال چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی مطرح شد و مقرر گردید اعضای هیأت مدیره با این نفرات صحبت‌هایی قبل از نشست فردا انجام دهند. از سویی دیگر عباس کردنوری و مسعود معینی دو عضو فنی هیأت مدیره به بررسی نفرات پیشنهادی سایر اعضا پرداختند هر چند در این بین پیغام‌هایی نیز از سوی اسکوچیچ به استقلالی‌ها داده شده است.

طبق اطلاعاتی که از نشست هیأت مدیره کسب شده، پرویز مظلومی قطعا فصل آینده سرمربی آبی‌پوشان نخواهد بود و حتی پیرامون این موضوع در نشست هیأت مدیره بحث و تبادل نظر شده است. حتی در مورد قرارداد وی نیز صحبت‌هایی انجام شده که ظاهرا این قرارداد به واسطه توافقی بودن برای فصل دوم می‌تواند به جدایی پرویز مظلومی منجر شود.

از طرفی برنامه‌های علیرضا منصوریان به تصویب هیأت مدیره رسیده و شانس حضور وی روی نیمکت آبی‌پوشان برای فصل آینده خیلی زیاد است. اعضای هیأت مدیره امروز به این دلیل رسما سرمربی جدید را معرفی نکردند زیرا از تجربه سال گذشته استفاده کرده و قصد دارند ابتدا رضایت سرمربی و بودجه باشگاه استقلال را به اطلاع وی برسانند تا او بعد از بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای حضور بر روی نیمکت استقلال بگیرد.

سال گذشته ابتدا استقلالی‌ها با پرویز مظلومی قرارداد بسته و سپس 2 روز بعد به وی اعلام کردند که قرار است چه بودجه‌ای برای باشگاه تصویب شود و جذب چه بازیکنانی برای آنها مقدور خواهد بود. از طرفی با توجه به مطالبات بازیکنان قرار بود امروز در مورد این مسئله صحبت شود که به دلیل درگیری‌های شغلی هیأت مدیره این مسئله به جلسه آینده موکول شد.

در نشست امروز نام چند مربی آلمانی نیز از سوی یک ایجنت به مدیران باشگاه استقلال به همراه رزومه آنها معرفی شد و قرار است در نشست فردا پیرامون این موضوع صحبت شود اما شواهد و قرائن حاکی از آن است که علیرضا منصوریان بالاترین شانس را برای هدایت آبی‌پوشان خواهد داشت. /  مشرق نیوز

12 خرداد 1395