h اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند

اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند

صبح امروز اعضای شورای شهر و شهردار زهکلوت با توجه به تضییع حق و حقوق شهرداری این شهر و نادیده گرفتن حق از طرف نهاد های مربوطه و به نتیجه نرسیدن شورا به صورت دسته جمعی استفاء دادند.

اعضای شورای شهر به صورت دسته جمعی استفاء دادند

با بالا گرفتن اختلافات شورای اسلامی شهر و شهردار زهکلوت با شهردار ی رودبار عاقبت شورای شهر و شهردار زهکلوت به صورت دسته جمعی استفاء دادند.

صبح امروز  اعضای شورای شهر و شهردار زهکلوت با توجه به تضییع حق و حقوق شهرداری این شهر و نادیده گرفتن حق از طرف نهاد های مربوطه و به نتیجه نرسیدن پیگیری شورا به صورت دسته جمعی استفاء دادند.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار رودبا ما گفت: نقص توافقات باجه عوارض شهرداری رودبار باعث استفاء دسته جمعی شورای اسلامی وشهردار زهکلوت شد.

شنیده حاکی از این است که بیش از ۸۰۰میلیون تومان عوارض جمع آوری شده قرار بود طبق توافقات ۴۰درصد آن به شهرداری زهکلوت واگذار شود ولی گویا این درصد واگذار نشده است و این امر نارضایتی و نهابتأ استعفای دسته جمعی شورا وشهردار زهکلوت را در بر داشت.

هردو شهرداری دغدغه  عمران شهری را  بر عهده دارند اگر دولت تلاش کند و منابع در آمدی شهرداری را افزایش دهد دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی نخواهیم بود. / راه دانا

9 خرداد 1395