h نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی به بالاترین رقم رسیده است! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی به بالاترین رقم رسیده است!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی به بالاترین رقم رسیده است!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی به بالاترین رقم رسیده است!

نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی به بالاترین رقم رسیده است!

بر اساس یک مطالعه آماری، نرخ خود‌کشی‌ها در بین دانشجویان انگلیسی از سال 2007 به بالاترین رقم رسیده است.

بررسی اداره ملی آمار انگلیس حاکی از آن است که در سال 2014 در میان دانشجویان تمام وقت 18 ساله و بزرگتر، 130 مورد خودکشی رخ داده و این رقم در میان دانشجویان مرد به طور قابل توجهی بیشتر بوده است. طبق ارزیابی اخیر، این در حالی است که در سال 2007 و زمان شروع این مطالعه، 75 مورد خودکشی در میان دانشجویان گزارش شده بود.

این آمار در حالی منتشر شده که بررسی کارشناسان دانشگاه منچستر حاکیست بیش از نیمی از جوانان که در فاصله ماه‌های ژانویه تا آوریل سال گذشته دست به خودکشی زده بودند تحت فشار و جو نامناسب از جمله زورگویی و خشونت بوده‌اند. به گفته کارشناسان، خودکشی عامل اصلی مرگ میر در میان افراد جوان در این کشور است و تاثیر آن روی خانواده ها به شدت آسیب‌زننده است.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، همچنین خطر اقدام به خودکشی در دوران میانی و پایانی سنین نوجوانی است که دلایل آن پیچیده است. اغلب وجود مشکلات خانوادگی همچون مصرف مواد مخدر توسط اعضای بزرگتر خانواده یا خشونت های خانگی و همچنین فشارهای ناشی از امتحان موجب می شود دانشجویان دست به خودکشی بزنند. / مشرق نیوز

9 خرداد 1395