h امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب برگزار خواهد شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب برگزار خواهد شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب برگزار خواهد شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب برگزار خواهد شد

امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب برگزار خواهد شد

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که برای حضور در نشست اتحادیه عرب به مصر سفر کرده با رئیس جمهور این کشور در قاهره دیدار کرد.

«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به مصر سفر کرده با «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبرگزاری رسمی فلسطین «وفا»، گزارش داد در این دیدار آخرین تحولات خاورمیانه و پرونده فلسطین به ویژه تلاش‌هایی که از سوی تشکیلات خودگردان برای پایان دادن به اشغالگری اسرائیل صورت می‌گیرد مورد بررسی قرار گرفته است.

بر اساس این خبر، ساز و کار طرح اخیر فرانسه برای حل پرونده فلسطین، نشست بین المللی که قرار است برای فعال سازی روند سازش با حضور مصر (3 ژوئن) در پاریس برگزار شود و مسأله لزوم ایجاد وحدت ملی در فلسطین از دیگر موضوعات مورد بحث دو طرف بوده است. محمود عباس در این دیدار از رئیس جمهور مصر به دلیل آنچه تلاش قاهره برای حمایت از مردم فلسطین نامیده تقدیر کرده است.

قرار است امروز نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب با حضور محمود عباس در قاهره برای بررسی آخرین تحولات پرونده فلسطین برگزار شود. / مشرق نیوز

8 خرداد 1395