h حسن روحانی به آذربایجان غربی سفر می کند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حسن روحانی به آذربایجان غربی سفر می کند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حسن روحانی به آذربایجان غربی سفر می کند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حسن روحانی به آذربایجان غربی سفر می کند

حسن روحانی به آذربایجان غربی سفر می کند

رئیس جمهور کشورمان دوشنبه مهمان مردم آذربایجان غربی است.

رئیس جمهور و هیئت همراه وی در قالب سفر استانی، صبح روز دوشنبه، دهم خرداد ماه امسال مهمان مردم آذربایجان غربی است.

در این سفر حسن روحانی ساعت 9:30 از طریق فرودگاه بین‌المللی وارد شهر ارومیه شده و طی استقبال از سوی مردم و مسؤولان، در ورزشگاه تختی ارومیه حضور یافته و برای مردم ارومیه سخنرانی خواهد کرد.

برنامه‌های متنوعی برای سفر رئیس جمهور به این استان مرزی در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به دیدار رئیس جمهور با نخبگان، دیدار با سرمایه‌‌گذاران بخشهای مختلف، دیدار با فعالان اقتصادی اشاره کرد.

طی دومین روز حضور رئیس جمهور در آذربایجان غربی، وی در محل پتروشیمی مهاباد حضور یافته و این طرح را افتتاح خواهد کرد که افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی از طریق ویدئو کنفرانس از دیگر برنامه‌های روحانی به آذربایجان غربی است.

رئیس جمهور در این سفر نشستی با خبرنگاران استان آذربایجان غربی خواهد داشت و علاوه بر این حضور روحانی در شورای اداری آذربایجان غربی که در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار می‌شود، را شاهد خواهیم بود.

در این سفر 341 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار 2 هزار میلیارد تومان نیز به صورت همزمان افتتاح خواهند شد. / مشرق نیوز

8 خرداد 1395