h افشین پیروانی زیر تیغ جراحی می‌رود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشین پیروانی زیر تیغ جراحی می‌رود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشین پیروانی زیر تیغ جراحی می‌رود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشین پیروانی زیر تیغ جراحی می‌رود

افشین پیروانی زیر تیغ جراحی می‌رود

افشین پیروانی به دلیل درد شدید از ناحیه کمر به زودی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

افشین پیروانی، مدیر تیم ملی و کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس این روزها با پریشان حالی و درد خاصی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاضر می شود.

پیروانی سال‌ها قبل در دیدار پرسپولیس مقابل ایرتیش قزاقستان از ناحیه کمر دچار مشکلاتی شد که این مشکلات تا امروز دست از گریبان او برنداشته و همواره طی این سال‌ها همراهش بوده است.

درد کمر پیروانی طی این سال‌ها چندباری تشدید شده و حتی او یک بار تصمیم به عمل جراحی گرفت که موقتا درد وی با تزریق آمپول در سال‌های اخیر برطرف شد، اما این بار گویا شرایط حاد تر شده و مدیر تیم ملی فوتبال ایران چاره ای جز عمل جراحی نمی‌بیند.

پیروانی امروز در تمرین تیم ملی سرحال نبود و حتی نتوانست خودش تا محل تمرین به رانندگی بپردازد و به همین دلیل با کمی تاخیر به محل تمرین رسید.

پیروانی که 4 مهره کمر او دچار مشکلاتی شده این روزها خانه نشین است و با مسکن خود را تسکین می‌دهد با این حال او طبق نظر پزشکان باید جراحی کند و به زودی مدیر تیم ملی فوتبال به زودی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. / مشزق نیوز

8 خرداد 1395