h تمرین تیم فوتبال ایران امروز با حضور ۲۷ بازیکن انجام شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تمرین تیم فوتبال ایران امروز با حضور ۲۷ بازیکن انجام شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تمرین تیم فوتبال ایران امروز با حضور ۲۷ بازیکن انجام شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تمرین تیم فوتبال ایران امروز با حضور ۲۷ بازیکن انجام شد

تمرین تیم فوتبال ایران امروز با حضور ۲۷ بازیکن انجام شد

تمرین تیم فوتبال ایران صبح امروز در زمین پژوهشگاه صنعت نفت با حضور ۲۷ بازیکن پیگیری شد.

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای 2 دیدار تدارکاتی مقابل تیم‌های مقدونیه و قرقیزستان آماده می‌کند در ساعت 10 و 15 دقیقه امروز تمرینات خود را در مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت با حضور 27 بازیکن پیگیری کرد.

* در تمرین امروز به نسبت روزهای گذشته دو بازیکن یعنی آزمون و انصاری‌فرد اضافه شدند، اما همچنان از محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتورسازی خبری نبود، ضمن اینکه ملی‌پوشان استقلال و ذوب‌آهن به خاطر همراهی تیم‌های خود در فینال جام حذفی تا روز آخر در این اردو حضور نخواهند داشت. البته مجوز حضور بختیار رحمانی و سروش رفیعی نیز برای همراهی تیم ملی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح صادر نشد.

* تیم ملی امروز به نسبت روزهای گذشته زودتر از موعد مقرر به مجموعه تمرینی آمده و بازیکنان ابتدا در چند گروه به‌صورت اختیاری بدن‌های خود را گرم کرده و آماده تمرین امروز شدند. دراین‌بین طارمی و کامیابی‌نیا باهم پاسکاری می‌کردند و منتظری نیز در گوشه‌ای نشسته و نظاره‌گر گرم کردن اختیاری سایر بازیکنان بود.

* افشین پیروانی مدیر تیم ملی امروز با تأخیر چند دقیقه‌ای به همراه کریم باقی به تمرینات تیم ملی آمدند، ضمن اینکه پس از چند دقیقه حمید مطهری نیز به آنها اضافه شد. زمانی که باقری به تمرینات آمد یکی از خبرنگاران از او خواست در مورد حمایت تیم ملی به صحبت بپردازند که باقری به شوخی گفت، الان صبح زود است، اجازه دهید ابتدا خودم را پیدا کنم و سپس در خدمتتان خواهم بود!

* امروز کی‌روش در ابتدای تمرین بازیکنان را به دور خود جمع کردن و حدود 20 دقیقه برای آنها صحبت کرد.

* آفتاب سوزانی امروز بر تمرین ملی‌پوشان احاطه داشت و این موضوع کار را برای آنها کمی با مشکل روبرو کرده است،ضمن اینکه استقبال خبرنگاران و عکاسان امروز بیش‌تر از سایر روزها بوده و از سوی دیگر تماشاگران پشت درهای بسته مانده و فقط مجموعه ساکنین پژوهشگاه باهماهنگی می‌توانند تمرین امروز تیم ملی را تماشا کنند.

* گروه فیلم‌برداری از سوی اسپانسر تیم ملی امروز در حاشیه تمرینات حضور پیدا کرده و مشغول فیلم‌برداری از تمرین شاگردان کی‌روش شد.

* سردار آزمون امروز کمی بی‌حال به نظر می‌رسید و فقط نظاره‌گر تمرین بود، البته او چند دقیقه‌ای در اواسط تمرین با کی‌روش به صحبت پرداخت.

* تیم ملی امروز با لباس قرمز و دروازه‌بان‌ها با لباس سفید در تمرین حضور دارند که البته کادر فنی هم چون سفیدپوش بود گلرها در زمان گرم کردن مجبور به استفاده از کاور مشکی شدند.

* بعد از صحبت‌های کی‌روش برای بازیکنان، ملی‌پوشان با دویدن به دور زمین به‌صورت رسمی تمرین امروز خود را آغاز کردند، هرچند که دراین‌بین کی‌روش دقایقی را با تیموریان به‌صورت اختصاصی به صحبت پرداخت. با آغاز کار تمرین امروز گلرها از سایر بازیکنان جدا شده و برای تمرین اختصاصی به نزد دنگاسپار رفتند.

* وریا غفوری به مانند روزهای گذشته به اقدامات درمانی مشغول شده ضمن اینکه انصاری‌فرد نیز به خاطر اینکه امروز روز اول تمرینی خود را سپری می‌کرد، زیر نظر دکتر دیگو به کارهای ریکاوری مشغول شد.

* تمرین امروز با دویدن بازیکنان به دور زمین آغاز شده  که دراین‌بین زمانی که ملی‌پوشان در آن سمتی که باقری و پیروانی نشسته بودند، رسیدند کامیابی‌نیا برای باقری دست بلند کرده و به او سلام کرد.

* پس از صحبت‌های کی‌روش با آندو، سرمربی تیم ملی به سمت باقری رفته و از او به گرمی استقبال کرد. کی‌روش پس از 5 دقیقه برای زیر نظر گرفتن تمرینات به جمع ملی‌پوشان بازگشته و دقایقی نیز در وسط زمین با دکتر خانلری در خصوص وضعیت مصدومان تیم ملی به صحبت پرداخت.

* در ادامه ملی‌پوشان پاس‌های کوتاه را تمرین کرده و با تقسیم شدن به دو گروه زرد و مشکی از بین موانع استارت‌های کوتاه و بلند را تمرین کردند.

* پس‌ازاینکه دقایقی تنفس اعلام شد، ملی پوشان و سایر اعضای کادر فنی به سمت کریم باقری رفته و با او به گرمی احوالپرسی کردند، دراین‌بین باقری، آقاجانیان را در آغوش کشیده و این دو نفر برخورد بسیار صمیمی باهم داشتند.

* در مرحله بعدی تمرین بازیکنان روی یک خط فرضی ایستاده و این تمرین به این‌گونه بود که مارکار آقاجانیان یک عدد را اعلام می‌کرد و بازیکنان نسبت به آن عدد تقسیم‌بندی شده و باید به طرفین می‌دویدند که اشتباهات بازیکنان ازجمله مهدی طارمی موجب خنده سایرین شده واین موضع باعث شد تا کی‌روش پس از دو مرحله این تمرین را قطع کند.

* بخش عمده تمرین تیم ملی امروز به فوتبال درون‌گروهی اختصاص داشت که امروز سرانجام تیم ملی در دو گروه کامل به این تمرین مشغول شده و کی‌روش به‌دقت با حضور در وسط زمین عملکرد ملی‌پوشان را زیرنظر گرفت.

* با آغاز فوتبال  درون‌گروهی کریم انصاری‌فرد با کارهای ریکاوری پایان داده و همراه آزمون نظاره‌گر فوتبال هم‌تیمی‌هایش شد، ضمن اینکه تیموریان نیز از ابتدای این فوتبال در زمین حاضر نبود.

* در این بخش از تمرین، فوتبال با جدیت خاصی دنبال شده که همین موضوع مصدومیت دانیال ماهینی و مهدی ترابی را در پی داشت تا جایی که این دو بازیکن از زمین مسابقه بیرون رفته و تیموریان برای دقایقی به بازی اضافه شد تا سپس او نیز پس از چند دقیقه از تمرین بیرون رفت.

* در اواخر تمرین رحیم زهیوی دچار مصدومیت شد.

* در تمرین امروز داریوش شجاعیان هافبک گسترش بسیار آماده نشان داد و در ترکیب تیم مشکی نیز اشکان دژاگه به عنوان پلی‌میکر وظیفه تغذیه مهاجمان را برعهده داشت و او نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت. همچنین عزت‌اللهی در این مسابقه با یک شوت زیبا دروازه بیرانوند را باز کرد که گل او تشویق کی‌روش را به همراه داشت.

*در تمرین امروز تیم ملی سرمربی ایرانجوان بوشهر هم حاضر شد. سعید مفتخر که مربی بازیکنان ملی پوشی مثل طارمی، پورقاز و دانیال ماهینی بوده صبح امروز د تمرین تیم کی‌روش حضور یافت.

تمرین تیم ملی فردا تعطیل است و مرحله جدید اردو از یکشنبه بعدازظهر آغاز خواهد شد. / خط برتر

7 خرداد 1395