h آخرین اخبار از حادثه واژگونی اتوبوس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آخرین اخبار از حادثه واژگونی اتوبوس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آخرین اخبار از حادثه واژگونی اتوبوس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آخرین اخبار از حادثه واژگونی اتوبوس

آخرین اخبار از حادثه واژگونی اتوبوس

در مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته کشور علاوه بر تصادفات مرگبار در جاده‌ها زمین‌لرزه ۴.۸ ریشتری در خراسان شمالی سبب وقوع حادثه شد.

سیدمصطفی مرتضوی، در ارتباط با مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته، اظهار داشت: تصادف سواری پراید با اتوبوس ساعت 9:35 شب گذشته در کیلومتر 52 محور بجنورد به شیروان در خراسان شمالی سبب آسیب دیدن 43 مسافر شد که نیروهای امدادی بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و اقدامات لازم را جهت نجات جان حادثه‌دیدگان انجام دادند.

وی افزود: برخورد یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه زامیاد در کیلومتر 66 محور خاش - زاهدان ساعت 7:10 امروز نیز سبب بروز حادثه برای سه مسافر شد. همچنین واژگونی پژو 206 ساعت 5:35 امروز در کیلومتر 15 میامی - سبزه‌وار در سمنان سه نفر را دچار حادثه کرد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی سواری پژو پارس در محور سمنان - شاهرود خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 2:45 امروز سبب حادثه دیدن 5 مسافر شد. همچنین برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید با یکدیگر در کیلومتر 5 محور زهک - زابل ساعت 7:10 امروز برای 10 مسافر حادثه آفرید و سبب آسیب به آنها شد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: تصادف سواری L90 با کامیون ایسازو در محور اصفهان - تهران بعدازظهر روز گذشته سبب مصدوم شدن سه مسافر شد که نیروهای امدادی بلافاصله آنها را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال دادند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع چند زمین‌لرزه در خراسان شمالی از روز گذشته تاکنون، گفت: بزرگترین زمین‌لرزه در این منطقه 4.8 ریشتر بود که بلافاصله دو تیم ارزیاب امداد و نجات به محل اعلام شده ولی خوشبختانه این حادثه خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است. / خبرگزاری دانشجو

6 خرداد 1395