h سرقت از بانک تجارت نافرجام ماند! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرقت از بانک تجارت نافرجام ماند!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرقت از بانک تجارت نافرجام ماند!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرقت از بانک تجارت نافرجام ماند!

سرقت از بانک تجارت نافرجام ماند!

فرمانده انتظامی بجنورد از وقوع یک فقره سرقت توسط سارقان از بانک تجارت در مرکز استان خبر داد.

سرهنگ علی پاکدل دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار در بجنورد در تشریح جزئیات این سرقت اظهار داشت: ساعت 15 و 45 دقیقه امروز سه سارق با ورود به ساختمان مدیریت شعب بانک تجارت خراسان شمالی قصد سرقت پول‌های داخل خزانه این بانک را داشتند.

سرهنگ پاکدل افزود: این سارقان نقابدار که با خودروی پراید سرقتی به محل آمده بودند وارد ساختمان شده و قصد ورود به خزانه و سرقت از آن را داشتند اما نگهبان با این افراد درگیر می‌شود و با توجه به اینکه به همراه مسئول خزانه، دو فرد دیگر نیز در آن محل حضور داشتند به سرعت درب خزانه را از پشت قفل می‌کنند.

وی بابیان اینکه سارقان فاقد هرگونه سلاح گرم بودند خاطرنشان کرد: این سارقان به همراه خود چاقو و چوب‌دستی به همراه داشتند و در این تفکر بودند که مسئول خزانه به‌تنهایی در محل حاضر است و قصد داشتند با چسب و طناب، دهان و دست و پای او را ببندند و از بانک سرقت کنند اما با هوشیاری افراد حاضر در بانک این سارقان ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد با اشاره به اینکه براثر درگیری پیش‌آمده بین سارقان و نگهبان، جراحاتی از ناحیه صورت به نگهبان بانک وارد شده است گفت: این سارقان پس از ناکامی در سرقت از بانک با همان خودروی سرقتی پراید از محل متواری شدند.

وی با تأکید بر اینکه پلیس سه دقیقه پس از تماس مسئولان بانک با ما مبنی بر انجام این سرقت در محل حضور یافت تصریح کرد: طرح مهار این افراد در سطح شهرستان به‌سرعت انجام شد و پلیس در حال تلاش برای دستگیری این افراد است که به اطلاع مردم خواهد رسید. / برترین ها

5 خرداد 1395