h جنایت فجیع گروه تروریستی داعش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جنایت فجیع گروه تروریستی داعش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جنایت فجیع گروه تروریستی داعش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جنایت فجیع گروه تروریستی داعش

جنایت فجیع گروه تروریستی داعش

گروه تروریستی "داعش" که به تنوع شیوه های آدم کشی مانند سوزاندن و قطع سر معروف است این بار شیوه ای جدیدی ابداع کرده که خوراندن اشخاص به سگ های گرسنه و وحشی است.

روزنامه "دیلی میل" نوشت: داعش تصمیم گرفته ازسگ های گرسنه برای اعدام جدا شدگان و خائنان به خود استفاده کند.

این روزنامه خاطرنشان کرد، داعش اشخاصی که قصد جدایی از این گروه یا فرار دارند را به عنوان غذا در اختیار سگ های گرسنه قرار می دهد.

دیلی میل به نقل از منابع کُرد در شمال عراق یادآوری کرد، داعش اشخاص فراری از نبرد یا آنهایی که قصد جدایی دارند را دست بسته طعمه سگانی می کند که مدتی است برای چنین کاری گرسنه نگه داشته شده اند. این منابع که به نام آنان اشاره نشده است، گفتند، هدف داعش از این شیوه ددمنشانه اعمال نظم و تعهد در میان عناصر خود و ترساندن آنان، از اندیشیدن به فرار یا جدایی از این گروه تروریستی است.

داعش پس از آن چنین مجازات های شدید و ترسناکی اعمال می کند که گزارش های موجود حاکی است سیطره خود را بر بسیاری از مناطقی که اشغال کرده، از دست داده است.

همچنین درآمد این گروه تروریستی در 9 ماه گذشته به خاطر کاهش تولید نفت سرقتی و از دست دادن منابع نفتی در بسیاری مناطق، 30 درصد کاهش یافته که تهدیدی برای ادامه خلافت ادعایی آن است. / مشرق نیوز

5 خرداد 1395