h بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین

بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین

دولت سنگاپور از شهروندان خود خواست هنگام سفر به عربستان سعودی و بحرین هوشیار بوده و اقدامات احتیاطی را در نظر بگیرند.

بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور به اتباع خود در عربستان و بحرین

وزارت امور خارجه سنگاپور روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد حوادثی در بخش هایی از عربستان اتفاق افتاده است، اما وضعیت این کشور باثبات است.

وزارت خارجه سنگاپور برغم این ثبات به شهرندانش که در عربستان هستند و یا قصد دارند به این کشور خاورمیانه سفر کنند، هشدار داد تمام موارد احتیاطی را برای امنیت خود در نظر گرفته و هوشیاری باشند.

این وزارتخانه در بیانیه دیگری با اشاره به برگزاری تظاهرات در نقاط خاصی از بحرین از ماه ژانویه سال جاری، به شهروندان سنگاپوری که قصد سفر به این کشور عربی حاشیه خلیج فارس را دارند و یا در این کشور هستند نیز توصیه کرد اقدامات احتیاطی لازم را برای امنیت خود درنظر گرفته و هوشیار باشند.

وزارت خارجه سنگاپور از شهروندان این دولت – شهر جنوب شرق آسیا خواست از مناطقی در بحرین که در آن اجتماعات برگزار می شود، دور بمانند. / مشرق نیوز

3 خرداد 1395