h آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی!

آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی!

فیلم هایی از برقراری ارتباط جنسی تعدادی پسر دبیرستانی با یکی از دختران مدرسه شان در سرویس بهداشتی مدرسه ای در فلوریدا موجی از نگرانی ها را بین والدین ایجاد کرده است.

آزار و اذیت دختر نوجوان در سرویس بهداشتی!

تعدادی از پسران یک دبیرستان واقع در فلوریدا با دختر 16 ساله ای که یکی از شاگردان مدرسه شان است در سرویس بهداشتی ارتباط جنسی داشتند که فیلم این رابطه ها را از طریق برنامه اسنپ چت با کاربران به اشتراک می گذاشتند. دلیل استفاده از این برنامه توسط دانش آموزان پاک شدن فیلم ها بعد از مدت مشخص شده بوده است. رابطه 25 تا از پسران این دبیرستان با یکی از دختران این مدرسه که هویت اش نامشخص است موجی از نگرانی را بین پدر و مادرها به راه انداخته است.

با وجود این اتفاق تلخ در این دبیرستان هیچ شخصی بازداشت نشده و حتی هیچ فردی در معرض اتهام قرار نگرفته است. مسئولان این دبیرستان نام دانش آموزان خاطی را افشا نکرده و فقط تایید کرده اند که با افراد خاطی برخورد انضباطی می شود. بسیاری از والدین دانش آموزان این دبیرستان در مصاحبه با رسانه ها گفته اند این عمل بسیار ناراحت کننده است. "اریک استرابل" پدر دو دختر 15 ساله این دبیرستان در پی این اتفاق گفته است: "این حادثه واقعا شوک برانگیز، غیرقابل باور، نگران کننده و ناراحت کننده است. محافظت از کودکان و نوجوانان در مقابل خطرات این چنینی علاوه بر مسئولان مدرسه برعهده والدین نیز هست. باید به آنها یاد دهیم بین خوب و بد تمیز قائل شوند." / رکنا

3 خرداد 1395