h دیدار و گفت‌وگو صدر اعظم آلمان با مقامات ترکیه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار و گفت‌وگو صدر اعظم آلمان با مقامات ترکیه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار و گفت‌وگو صدر اعظم آلمان با مقامات ترکیه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار و گفت‌وگو صدر اعظم آلمان با مقامات ترکیه

دیدار و گفت‌وگو صدر اعظم آلمان با مقامات ترکیه

صدر اعظم آلمان برای دیدار و گفت‌وگو با مقامات ترکیه در خصوص موضوع آوارگان و اجرای توافق مربوط به پناهندگان بین اتحادیه اروپا و ترکیه، وارد این کشور شد.

به نقل از فارس، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان یکشنبه (امروز)  برای گفت‌وگو با مقامات ترکیه درباره موضوع آوارگان وارد استانبول ترکیه شد.

به گزارش وبگاه خبری «الوسط» بحرین، مرکل قصد دارد امروز با نمایندگان جامعه مدنی ترکیه دیدار کند. این پنجمین بار است که صدر اعظم آلمان طی 7 ماه گذشته وارد ترکیه می‌شود.

آنگلا مرکل به احتمال زیاد با اعضای حزب دموکراتیک خلق‌ها و نمایندگان گرو‌ه‌های کردی و روزنامه نگاران مخالف دولت اردوغان دیدار می‌کند. قرار است صدر اعظم آلمان فردا عصر با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در مورد تحقق و اجرای توافق درباره پناهنده‌ها بین اتحادیه اروپا و ترکیه  دیدار و گفت‌وگو کند.

منتقدان مرکل در داخل آلمان، به سیاست‌های او درباره پناهندگان حمله کرده و وی را به تبعیت از دیدگاه‌های اردوغان در عقد این توافق متهم کرده‌اند. / راه دانا

3 خرداد 1395