h هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور!

هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور!

تعداد زیادی از هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور هجوم بردند.

هجوم هواداران استقلال به صفحه اینستاگرامی رییس جمهور!

اتفاق جالب و البته عجیب امروز صفحه اینستاگرام حسن روحانی بحث های فوتبالی میان تعداد زیادی از علاقه مندان به این رشته ورزشی بود. که البته بیشتر پیام های ارسال شده از سوی افرادی بود که به سمت استقلال تهران گرایش داشتند.

در پیام هایی که در این صفحه دیده می شود اغلب استقلالی ها از رییس جمهوری خواسته اند بهرام افشارزاده، اعضای هیات مدیره و سرمربی استقلال برکنار شود و  افراد جدیدی در این باشگاه مشغول به کار شوند.

از سوی دیگر انتقادات تندی نیز به وزیر ورزش به خاطر گماردن این مدیران در استقلال شده است.

پیش از این نیز ماجراهای تیم ملی و کی روش، پرسپولیس و همچنین استقلال شاهد چنین هجوم هایی به صفحه اینستاگرام رییس جمهور بوده ایم.

حالا باید منتظر ماند و دید این هجوم یکپارچه چه نتایجی در پی خواهد داشت.

بخشی از این پیام ها به شرح ذیل است:

*جناب اقای وزیر ورزش خجالت بکشید از این همه خیانت که به استقلال کردید.

* آقای رییس جمهور طی سه سالی که از عمر دولت تدبیر و امید گذشته متاسفانه وزارت ورزش درباره اداره باشگاه استقلال هیچ نوع تدبیری به خرج نداده و تیم رو در اختیار افراد بی کفایت و متمایل به تیم رقیب قرار داده و روز به روز این تیم مردمی به سمت زوال پیش میره.لطفا در این مورد بخصوص شخصا ورود کرده و استقلال را از دست این مدیریت و کادرفنی بی کفایت نجات دهید.طرفداران استقلال به تدبیر شما امیدوارند پس ما را ناامید نکنید.

*آقای روحانی، این چه وزیری هست که گذاشتید، بابا مگه ما چی از جوون های غزه کمتر داریم که شما اصلا به ما اهمیت نمیدید، وزیره شما اصلا به تیم استقلال اهمیت نمیده، لطفا دستور بدید واسه تیم استقلال از مدیران با کفایت استفاده بشه، 40 میلیون استقلالی اذیت کردنش خوب نیست به خدا.

*آقای رئیس جمهور امروز به ما هوادران استقلال یه عیدی خوب بدید ممنون (برکناری افشارزاده ومظلومی).

*آقای روحانی لطفا به فکر استقلال باشید?از کیلدتون واسه مشکلات استقلال استفاده کنید این وزارت لنگی میخواد استقلالو نابود کنند با استفاده از مدیران بی کفایتی که برای استقلال گذاشته ازتون خواهش میکنیم به داد استقلال برسید.

*جناب روحانی شما تیم تاج رو به تاراج بردید هیچی از استقلال باقی نذاشتید هرچه سریعتر تصمیم درستی راجب این تیم بگیرید.

*جناب روحانی ما خواستار توضیح از وزیر ورزش دولت شما هستیم که چرا بین دو تیم کهزیر نظر دولت اداره میشه این همه تبعیض قائل میشن . این خیانت ها نباید بی جواب بمونه.

*برادرهای گرامی زیر پست رئیس جمهور قرمز وابی می کنید الان تمام مشکلات ایران همینه فقر بی کاری گرانی ول کردین چسبیدن به حاشیه.

*جناب روحانی مافیای کثیفی به سود تیم پرسپولیس هست اگه وجدان دارید رسیدگی کنید حق این جونها رو بدید و مسولای این تیم عوض کنید.

*افشارزاده مظلومی استقلال قهرمان!

*آقای روحانی چرا وزیرتون پرسپولیسیه، ما هیئت مدیره پرسپولیسی نمیخایم، سرمربی کاربلد میخایم. / راه دانا

3 خرداد 1395