h شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان

شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان

مدیرکل اطلاعات استان همدان گفت: اداره‌کل اطلاعات استان در دو مرحله موفق شد دو تن از تروریست‌ها را که از اتباع ایرانی بودند شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.

شناسایی و دستگیر دو تروریست در استان همدان

ابطحی مدیرکل اطلاعات استان همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان در مسیر مرکز و استان‌های مرزی قرار دارد، تصریح کرد: اداره‌کل اطلاعات استان در دو مرحله در انتقال گروه‌های تروریستی به ویژه داعش از مرز به سمت تهران موفق شد دو تن از تروریست‌ها را که از اتباع ایرانی بودند را شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه استان همدان همجوار استان‌های مرزی است اما در سایه خدمت نیروهای امنیتی و عزیزان در اداره اطلاعات از بهترین امنیت برخورداریم.

ابطحی با تاکید بر اینکه در گذشته و هم‌اکنون اداره‌کل اطلاعات هیچ فعالیت اقتصادی نداشته و ندارد، اظهار کرد: از سپاه هم چندان فعالیت اقتصادی سراغ نداریم جز چند طرح در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی آن هم توسط بسیج، هیچ طرح اقتصادی اجرا نمی‌کند.

وی در خصوص انحرافات مالی مدیران استان نیز گفت: این مساله موضوع مهمی است و نباید بر اساس حدس و گمان، مواردی را مطرح کرد اما در صورت ارائه گزارشی در این خصوص اداره اطلاعات استان وارد کار می‌شود و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. / مشرق نیوز

2 خرداد 1395