h کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها

کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها

نیروهای امنیتی سوریه با رصد تحرکات یک شرکت بهداشتی ترکیه‌ای، توانستند یک کامیون حامل 25 تن مواد و تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی را که از ترکیه برای تروریست‌ها ارسال شده بود، در شهر حلب کشف و آن را مصادره کنند.

کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها

نیروهای امنیتی سوریه در شهر حلب، یک کامیون حامل مواد و تجهیزات لازم برای بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها را کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، قرار بود این کامیون که از مرز ترکیه وارد سوریه شده بود، 25 تن مواد و تجهیزات لازم برای این بیمارستان‌ها را به داعش و گروه‌های تروریستی وابسته به آن برساند.

یک منبع میدانی در شهر حلب در این ارتباط اعلام کرد که نیروهای امنیتی سوریه با رصد تحرکات شرکت بهداشتی «الیمان» ترکیه، موفق به کشف این کامیون شدند.

منابع امنیتی سوریه گفتند، ارزش این محموله بیش از 100 هزار دلار است و نیروهای سوریه در این عملیات، «عبدالرحمن کنجو» تروریست وابسته به «لواء شهداء الحق» را بازداشت کرده‌اند.

به گفته نیروهای امنیتی سوریه، کنجو مسئولیت انتقال سلاح و دارو به گروه‌های تروریستی در ریف حلب را بر عهده دارد.

هفته گذشته، رسانه‌های ترکیه‌ای اعلام کردند که نزدیک به 200 تروریست وابسته به جبهه النصره بین سال‌های 2013 و 2014 در بیمارستان‌های شهر «غازی عینتاب» ترکیه مداوا و معالجه شده‌اند. / مشرق نیوز

2 خرداد 1395