h آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا

آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا

فرمانده نیروی زمینی ارتش از آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا در کویر مرنجاب آران و بیدگل کاشان خبر داد.

آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا

امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آغاز رزمایش بیت‌المقدس 28 این نیرو با غرش موشک‌های نازعات و فجر 5 از فردا در کویر کاشان خبر داد و گفت: این رزمایش به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به مدت 2 روز به منظور نمایش اقتدار و توانمندی‌های یگان‌های نیروی زمینی ارتش در کاشان و منطقه عمومی نصرآباد اصفهان برگزار می‌شود.

پوردستان به بیان اینکه آخرین تاکتیک‌های دفاعی و موشکی و جدیدترین سلاح‌ها به صورت کاملاً واقعی در این رزمایش چک خواهد شد، افزود: در مرحله اول شاهد پرتاب موشک‌های نازعات N10، نازعات N6 و راکب فجر 5 خواهیم بود که به دست توانمند مهندسین صنعت دفاعی و نیروی زمینی ارتش ارتقا یافته‌اند.

وی هدف دیگر از برگزاری این رزمایش را ارتقا آمادگی رزمی یگان‌های نزاجا و آزمایش تجهیزات و سلاح‌هایی که تاکنون در این نیرو رونمایی شده است، دانست و تصریح کرد: امروز نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی قرار دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش پیام این رزمایش را صلح و امنیت برای کشورهای دوست و همسایه و نیز پاسخی سخت، خشن و کوبنده به دشمنان جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد. / مشرق نیوز

2 خرداد 1395