h رویارویی سخت سویا و بارسلونا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رویارویی سخت سویا و بارسلونا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رویارویی سخت سویا و بارسلونا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رویارویی سخت سویا و بارسلونا

رویارویی سخت سویا و بارسلونا

سرمربی سویا اعلام کرد که با تمام قدرت به مصاف بارسلونا خواهند رفت.

رویارویی سخت سویا و بارسلونا

به نقل از آس سویا در دیدار نهایی کوپا دل ری بامداد دوشنبه برابر بارسلونا قرار می گیرد. اونای امری در نشست خبری پیش از بازی گفت: در این مسیر خیلی چیزها را از دست دادیم. ژانویه ماه خیلی سختی برای ما بود. علاوه بر لالیگا در کوپا دل ری و لیگ اروپا حضور داشتیم و شرایط سختی را سپری کردیم. اما اکنون به جز فتح لیگ اروپا شانس دیگری برای قهرمانی داریم.

سرمربی سویا در ادامه افزود: یک روز دیگر فرصت داریم تا با هواداران از آن لذت ببریم. سرود تیم ما را تحت تاثیر قرار می دهد. فینال دیگری را با تیمی که بخت بیشتری برای قهرمانی دارد تجربه خواهیم کرد اما با تمام قدرت به مصاف حریف خواهیم رفت.

او درباره سومین قهرمانی تیمش در لیگ اروپا گفت: از سویا تشکر می کنم که به من قدرت داد تا بتوانم این عناوین را فتح کنم.

او درمورد غلبه بر حریف اظهار کرد: باید خیلی کارها انجام دهیم. در دفاع مستحکم باشیم. باید پشت سر بازیکنانشان بدویم. سعی خواهیم کرد مالکیت توپ کمتری داشته باشند بازیکنانمان باید به یکدیگر کمک کنند. آن ها بازیکنان توانمندی دارند اما ما نیز توان رقابت با آن ها را داریم.

امری درباره پنالتی ها گفت:بازیکنانی که جنگجوی واقعی هستند بهترین پنالتی زن ها هستند. آن هایی را که با چشمانشان نگاه می کنند را شناسایی می کنم با این بازیکنان می توان به جنگ آخرالزمان نیز رفت. / مشرق نیوز

2 خرداد 1395